sciglik

Nevíte, kolik peněz přibližně dostává pilot Travel Service?

Původní neotázka
Ahoj, chtěl bych se zeptat koli kpřibližně dostává pilot travel service.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ahoj, je hezké, že se ptáš, ale vlastně se neptáš, jelikož otázka má mít na konci otazník. Ale nyní k odpovědi.
Dostává čeho, kolik?
Přibližně dostává k dispozici jedno letadlo, se kterým letí. Od maminky na cestu dostává pytlík buchet, aby neměl hlad, a od manželky po příletu dostane vynadáno, že jí opět nic nedovezl. :D

annas

Ad sciglik,

proč vkládáš stejný „dotaz“ podruhé?

Když někdo bude chtít, tak odpoví na tvou první upravenu otázku.