annas

Ať se děje cokoli, je to dobře? Platí stále, že co člověka nezabije hned, ho zabíjí pomalu, či naopak ho to posiluje?

Obrázek

https://pixaba­y.com/illustra­tions/health-care-medicine-healthy-2082630/

Nejlepší odpověď
Kepler

Existuje sice oblíbené rčení „co mě nezabije, to mě posílí“, ale neplatí univerzálně. Týká se to především překonání těžké životní situace, nebo třeba infekčních nemocí (vytvoříme si protilátky). Ale takový alkohol, drogy nebo cigarety nás zabíjejí pomalu, ale jistě.

Další odpovědi
aliendrone

Je to jen o úhlu pohledu, bez ohledu na rychlost. Třeba takový život sám o sobě SPOLEHLIVĚ zabíjí! Pokud je mi známo, tak ho ještě NIKDO NEPŘEŽIL! ;) :D :D

Drap

Ať se děje cokoli, je to tak dobře, protože většinou s tím nemůžeme nic dělat, jen se můžeme přizpůsobit. Myslím že i slova o zabíjení a posilování se používají spíše v nadneseném významu. Pokud by jsme to zkoumali do důsledků,dojdeme postupně k závěru, že v podstatě všechno nás postupně zabíjí, ale i posiluje. Tak už je náš život zkrátka postaven. V důsledku s tím nic moc nemůžeme dělat. Jedině se můžeme přizpůsobit a snažit se vše držet v nějakých rozumných poměrech, v rovnováze, zkrátka tak, aby bylo pokud možno žít v relativní pohodě, v pozitivně naladěné mysli a v jistém stupni spokojenosti.

Cenobita

„Ať se děje, co se děje, jen když nejsou kurděje.“ (citát: Jára da Cimrman)

hapiky

Záleží, s kým a s čím máme co do činění. Třeba boxeři, fajktři apod.říkají, že i když prohrají, tak je to posune o stupínek výš.

Rafaelo111

samota zabíjí, jsem mladý a sám, nemám nikoho s kým bych někam zašel popovídal po netu (ikdyž mám raději osobní povídání než psaní po netu), s tím si nedokážu poradit. Doba se změnila, i proto je spousta mladých osamocených (kromě virtuálního psaní po netu, když už, které reálné scházení nenahradí) a proto jsou mladí na práškách a chodí k psychologům. Psycholog/psychiatr napise leky(drogy) nebo popovídá, to je celá věda.

Spartaboy

Ať se stane cokoliv pokud budete pevně věřit že se všechny problémy a trápení vyřeší tak se tak stane. I kdyby se mrtví měli vrátit. Ježíš to dokázal a říkal že budeme dělat to samé.

Zdroj: Simona Matějíčková Léčitelka

CTTON

Je to velký špatný.

JulyNka099

Ne

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… vona by na světě byla docela nuda a asi i mrtvo, kdyby se nedělo nic … a co se týče smrti a posilování >>> na něco člověk umřít musí, jinak by bylo na světě přelidníno, jen škoda, že se to týká i mne …

Olson Denise

Příspěvek smazán administrátorem.