tomas91115

Nevíte, zda jde vyřadit z registru vozidel auto bez malého TP?

Původní neotázka
chtěl bych se zeptat, zda jde auto vyřadit z registru vozidel, bez malého TP.

Nejlepší odpověď
Front

Budou dělat problémy, budeš muset zažádat o vystavení duplikátu ORV (např. za ztrátu) a potom teprve zažádat o vyřazení. U mě chtěli při vyřazení TP, ORV, RZ, pojištění, doklad o ekologické likvidaci.

Další odpovědi
cukrar

Normálně jako s malým techničákem. Jen se do záznamu zapíše důvod, proč ho nemáte. Třeba, že jste si ho založili a teď nevíte kam.

cukrar

Fronte, já napsal do zápisu, že jsem malý techničák a jednu značku někam odložil, již to nemůžu najít. Nic se nedělo, jen se to zapsalo. Přeci mi nedudou dávat novou značka a noé osvědčení, když ho hned zruší.

cukrar

V noci jsem si vzpmoněl, musel jsem mít nové osvědčení za 100Kč, značku nikoliv.