Klaudi

Jaké se zadává číslo či kód u Sazka mobilu? Viz doplnění.

Jak máte třeba u O2 kód 104# tak bych to potřebovala u Sazka mobilu dekujo

Chtela jsem se prosím vás zeptat na zjištění telefonního čísla u Sazka mobilu jaky kód se tam zadává děkuji

Odpovědi
marci1

https://www.saz­ka.cz/centrum-podpory/dalsi-terminalove-sluzby/mobilni-operator-sazkamobil/jak-zjistim-aktualni-vysi-kreditu-a-jeho-platnost

iceT

Podle toho, co chceš zjistit.
104# u O2 zjišťuje zbývající kredit, u Sazka mobilu kredit zjistíš, když zavoláš
 *11#.