Avatar uživatele
Dominika122

Proč po mně 8měsíční retrívr vyjede, když ho chci pohladit nebo mu něco vzít z tlamy?

Pořídila sem si zlatého retrívra má 8 měsíců,problém je v tom že když ho chci pohladit vyjede po mně ale nee vždy asik zrovna podle toho jakou má náladu! To samé když mu chcu něco vzít z tlamy. Že začátku sem ho jen okrikla ale teď už ho aj potrestám prisneji papuci nebo co mám po ruce… Potřebovala bych poradit jak na něj a vlastně se zeptat proč to i dělá? U nás se má opravdu jináč velmi dobře a nic mu nechybí.

Zajímavá 0 před 1411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Uprav, prosíám, celý příspěvek. Především do pole pro otázku patří… no co asi… světe div se… OTÁZKA. Kdo to má v příspěvku hledat, oč ti vlastně jde?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zanedbaná výchova a špatná socializace. Fyzickým trestem můžeš dosáhnou toho, že pes bude ještě agresivnější a rafne tě. Nehlaď ho po hlavě, poplácej na prsách, nebo pohlaď po břichu. Psovi nebylo v útlejším věku vysvětleno, kdo je u vás pánem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Není nikdo povolanější, než Rudolf Desenský. http://www.psycho­log-psu.com/porad­na/index.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal47

Dle níže uvedené knihy trest nelze definovat v pojmech specifického účinku na chování. Jinými slovy: musíte odměňovat klid a spokojené podřimování pejska, nikoli trestat jeho nervozitu. (Je třeba upozornit na to, že kniha již neodpovídá nejmodernějším poznatkům. Živí tvorové se nechovají jen na základě podnětu a reakce. U laboratorních krys se například projevila zvědavost! Takže prosím přistupujte k té knize tvořivým způsobem. Snad vás nějak inspiruje…)
https://aleph­.nkp.cz/F/PTSLNV­FCXGGA9FYAXTAB­J6UL3R3YC1L1RPLIN­KN5TDTXCDND2V-64808?func=find-b&find_code=WRD&re­quest=Holland+A­nal%C3%BDza+chov%C3%A1n%­C3%AD&filter_co­de_1=WTP&filter_re­quest_1=&filter_co­de_2=WLN&adja­cent=N&x=0&y=0

Upravil/a: Michal47

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Edison
Ty mě čím dál více udivuješ. Toto není otázka? Cituji: Potřebovala bych poradit jak na něj a vlastně se zeptat proč to i dělá? U nás se má opravdu jináč velmi dobře a nic mu nechybí. Drap pochopil a odpověděl na otázku správně, ale ty ze sebe děláš… no nechci psát co!

před 1411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A kde to tam má člověk hledat? Opakuju, že otázka patří do pole pro OTÁZKU!!! Zamatlaná kdesi v textu, ani na začátku, ani na konci… prostě NĚKDE… Klidně napiš, co ze sebe dělám. A taky napiš, co ze sebe dělá tazatel, který nechápe, co je OTÁZKA. Napsal jsem to snad dostatečně slušně. Taky bych to mohl navrhnout ke smazání, protože tam, kde má být otázka žádná ani není.

A teď: Co ze sebe děláš ty, když nechápeš, jak se tady píší příspěvky?

před 1411 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek