kurec

Existuje nějaké mezinárodní pravidlo, které říká, jak mají jít v cestovním pasu za sebou jednotlivé informace.

Jelikož skoro všechny státy mají v pase informace na stejném místě Type, issuing country, passport number, surname, given name atd…

--
Existuje nějaké mezinárodní pravidlo které říká jak jednotlivé informace mají jít zasebou v cestovním pase?

Odpovědi
Edison

Myslím, že ano. Existuje na to mezinárodní konvence. Navíc od jisté doby jsou položky očíslovány zase podle nějaké mezinárodní kodifikace a položky jsou pojmenovány krom domácího jazyka ještě anglicky a francouzsky. Otázkou však jistě zůstává, který sát jak nějaké konvence dodržuje.