Avatar uživatele
Vojta Fidra

Jak mám povolit na Sony TV BRAVIA HBBTV a kde to mám najít?

Sony TV BRAVIA HBBTV

Zajímavá 0 před 1433 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Tak hele… Jestli něco chceš, napiš přesně model!!! Jinak HbbTV se NEPOVOLUJE! To buďto televizor umí, nebo neumí. Daslší věcí, co je k tomu potřeba je přístup TV i internetu a nakonec… TV kanál, který to podporuje, což nejsou všechny.

Jsem zapoměl: Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, pak zpravidla se HbbTV aktivuje červeným tlačítkem, ale můžou být i jiné volby, nebo nějaké přímé přístupy do stanicí nastavených položek HbbTV.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Home > Nastavení > Digitální nastavení > Nastavení interaktivní aplikace > …Zapnout, Automatické spouštění…zapnout


u starších modelů to zapneš v
Home > Nastavení > Síť > Digitální nastavení > Nastavení interaktivní aplikace

(příště, kdykoliv se ptáš na nějaké konkrétní zařízení uveď v dotazu nejen jeho výrobce ale i modelové číslo)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pokud v televizi je, tak to máš v manuálu. Musíš televizi připojit k internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Edisone nemáš pravdu, HbbTV se na smart tv obvykle musí zapnout a implicitně bývá vypnuté. A to z toho důvodu, že jde o poměrně náročnou technologii která se automaticky inicializuje s každým přepnutím programu, z toho důvodu to nechává výrobce uživatele zapnout pouze tehdy pokud o to skutečně stojí a chce to používat. A je to případ i SONY TV a operačním systémem Android.

před 1432 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… červeným tlačítkem neaktivuješ hbbtv aplikaci, ta už bývá hned po přepnutí programu spuštěná, červené tlačítko je jenom jedna z možných klávesových zkratek v rámci už běžící hbbtv aplikace.

před 1432 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek