Vojta Fidra

Jak mám povolit na Sony TV BRAVIA HBBTV a kde to mám najít?

Sony TV BRAVIA HBBTV

Odpovědi
Edison

Tak hele… Jestli něco chceš, napiš přesně model!!! Jinak HbbTV se NEPOVOLUJE! To buďto televizor umí, nebo neumí. Daslší věcí, co je k tomu potřeba je přístup TV i internetu a nakonec… TV kanál, který to podporuje, což nejsou všechny.

Jsem zapoměl: Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, pak zpravidla se HbbTV aktivuje červeným tlačítkem, ale můžou být i jiné volby, nebo nějaké přímé přístupy do stanicí nastavených položek HbbTV.

anonym

Home > Nastavení > Digitální nastavení > Nastavení interaktivní aplikace > …Zapnout, Automatické spouštění…zapnout

u starších modelů to zapneš v
Home > Nastavení > Síť > Digitální nastavení > Nastavení interaktivní aplikace

(příště, kdykoliv se ptáš na nějaké konkrétní zařízení uveď v dotazu nejen jeho výrobce ale i modelové číslo)

elkon

Pokud v televizi je, tak to máš v manuálu. Musíš televizi připojit k internetu.

anonym

Edisone nemáš pravdu, HbbTV se na smart tv obvykle musí zapnout a implicitně bývá vypnuté. A to z toho důvodu, že jde o poměrně náročnou technologii která se automaticky inicializuje s každým přepnutím programu, z toho důvodu to nechává výrobce uživatele zapnout pouze tehdy pokud o to skutečně stojí a chce to používat. A je to případ i SONY TV a operačním systémem Android.

anonym

… červeným tlačítkem neaktivuješ hbbtv aplikaci, ta už bývá hned po přepnutí programu spuštěná, červené tlačítko je jenom jedna z možných klávesových zkratek v rámci už běžící hbbtv aplikace.