gurmanik

Je náhoda, že v soutěži Česko-Slovensko hledá superstar postoupí mezi posledních 10 černoška, Asiat a Rómka?

Nejlepší odpověď
anonym

Už i k nám se dostává ta politika „bejt korektní až na půdu“ za každou cenu a všude procpat menšinu nebo nějakýho bezpohlavního hybrida.

Další odpovědi
anonym

Soutěž potřebuje hlavně příběh, zpěv není kolikrát rozhodující.

Kepler

Už by sis měl zvykat – to je naše budoucnost!

Edison

Proč myslíš, že mezi prvními českými astronauty ve výpravě na Měsíc byli Hejl, Chromý a Cikán?

Zdroj: https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/112765616­13-kosmo/9914-osoby-a-obsazeni/

favorko

Divím se, že minule vyřadili tu američanku – zřejmě chyba v matrixu anebo přiznání, že by to už bylo moc okaté

briketka10

V soutěži bych nehledala politiku.
Jde v ní především o zpěv.

Hufnágl

Mají-li české nebo slovenské občanství, tak proč by se nemohli zúčastnit soutěže? A že postoupili mezi desítku je věc poroty, potažmo diváků.

led

Náhoda v show nejestvuje. Pravidlá týchto súťaží sa inovujú, zjednodušene povedané, menia podľa požiadaviek a potrieb výrobcu a zadávateľa súťaže.
Teória:
Talentová šou ponúka šance každému, bez ohľadu na typ talentu – tanec, spev, akrobacia, kaskadéri, komedianti, recitátori, rôzne športy. Na kastingy môžu prísť súťažiaci v rôznych vekových kategóriách a rôznej národnosti.
Prax:
teória s doplnením – všetko záleží od rozhodnutia zadávateľa a sponzorov. Divák aj keď môže do toho hovoriť, na výsledok vplyv nemá.