ccsodpovedi

Kdo vlastně stojí za likvidací divadla Jana Hrušinského a proč bych měl na toto divadlo přispívat ze svých daní?

Odpovědi
anonym

Tak současná krize. Divadlo nemá příjmy (návštěvnost, sponzoring). Podpora kultury, sám jsem byl na vystoupení v divadle a moc se mi to líbilo. Divadla Na Jezerce považuji za kvalitní divadlo, takové ,,domácké".

Drap

Stojí zaq tím krize a hlavně Jan Hrušinský.

led

Kto prispieva nám, ktorí sme z dôvodu pandémie ostali bez riadneho príjmu? Nie sú zamestnanci divadla, hoci aj súkromného, rovnakí ako ostatní zamestnanci tohto času na "nútenom corona odpočinku a poberajú od zamestnávateľa? Divadlá aj súkromné dostávajú príspevok aj od štátu (v CZ, SK). Nech nikto netvrdí opak.

akaš

Stát, kraje a obce přispívají na většinu divadel. Protože kdyby na ně nepřispívali, stála by vstupenka mnohem víc, než jsou dnešní ceny vstupného na velké muzikály, protože i ty jsou dotované. A přesto mají herci platy hluboko pod platem průměrným.

elkon

Stojí za tím sám Hrušínský, protože je pako. Svými kecy na*ral národ.