Super guy

Máte rádi Donalda Trumpa?

Odpovědi
Kepler

Kačer Donald upečený v troubě by možná šel. Pěkně se zelím a knedlíkem.

Edison

Keplere, tohle přestárlý maso? No tfuj…

elkon

Nezajímá mě.

da ny

Mám ráda lidi, které znám a některé pokrmy.
Oblíbené zpěváky, herce, filmy, písně, skladby apod..
Pan Donald Trump je mi tak nějak „ukradený“ čili „fuk“. 😁

led

Kto to je? Takto sa pýtame my, apolitickí asociáli, ako nám hovoria tí, čo bojujú za nereálnu takzvanú „čistú politiku“
Viem o akomsi Káčerovi Donaldovi, o „hotelovom poslíčkovi“ Donaldovi z filmu Sám doma, o modelovi predvádzajúcom tvrdú oranžovohrdzavú ofinu, čosi sa mi marí aj o akomsi politikovi, ale aj ten žobrák z 5.Avenue v nemenovanom meste akoby sa tiež tak volal. Ktorého máte na mysli?

EKSOT123

Moc to nesleduji, jistě má své chyby i přednosti. Křesťané kladně hodnotí jeho protipotratové smýšlení.
Osudu neunikneš: Donaldu Trumpovi prý kartářka v mládí předpověděla, že bude bydlet ve státním bytě po černochovi. Vyděšený Trump se prý proto snažil vydělat co nejvíc peněz, aby nemusel do státního bytu. Ale ani miliardy ho před věštbou neochránily.

anonym

Něco takového je zhola nemožné. Toho může „mít rád“ snad jen někdo, kdo ho ještě vůbec neslyšel mluvit. Protože tenhle hňup když promluví, jdou všechny pozitivní emoce stranou.

anonym

Mám z něj smíšené pocity, takový neutrální pocit. Takže asi tak.

Ametyst

Mám ho rada, je to pozitivně naladěný člověk, a hlavně není globalista. Líbí se mi, ze háji lidi, co pracují. To s v Evropě nevidí. Stejně tak se nevidí plnit volební sliby. Trump je plní.

Hufnágl

Mám ho rád, ale když mlčí. Ty jeho rady, že se má uhasit požár Notre-Dame shora nebo se má píchnout desinfekce přímo do žil, to už vypovídá o jeho oblíbenosti.

Kryšpín

Může také jenom dráždit novináře, ale je lepší než smilník nebo jeho předchůdce.

Kepler

Edison: tak bych si nejdřív předvařil v tlakáči, no. My jsme tak dělali i starší králíky od tchyně, co už ne a ne hópnot ma samicu. Přinejhorším bych ho pomlel do klobásek a prodal pražákům.

Hufnágl

… si blbej? Pražákům bych neprodal ani kuřinec do květináče na balkónu!

Edison

No… že jsem to od tebe čekal. Starý a zkažený… dá se pražákoj, viď… Tůůůdle! 😁