lenka.seda

Může jíst králík pampelišku (myslím stonek a květ) ?

Vím že už tu tyhle otázky byly, jenže u všech bylo ano, i ne tak jak to teda je?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kohut57

Jiná odpověď. (napište)

Ne mnoho a musí si jeho trávicí systém zvykat pomalu přidávat zelené obecně, mohl by se nafouknout. Lepší jsou listy, ale také opatrně.

Další odpovědi
Pájo

Ano!

Doplňuji:
Pampelišky může kompletní, myslím, že květy teď bude žrát přednostně jako pochoutku. Na zelené je ale třeba králíka zvykat. Neměl by se zeleného přežrat, také by se mu zelené nemelo zapařit a pokud žral celou zimu seno, podíl zeleného bych pro zacatek nechal tak 1/4. Postupně upravíte množství na polovinu atd.. Na korekci mu můžete dávat suché pečivo.

anonym

Ano!

Bez problému, krmily jsme tak králíky také a nikdy se jim nic nestalo, tak se neboj.