SonsyMite

Propojení PC, otázka pro Michal Kole

http://odpove­di.cz/otazky/jak-lze-mezi-dvouma-pc-presunout-napr-60gb

Pokrčuji:
Notebook má Vistu a zdá se mi že nekomunikuje s mým PC a i kdybych to přehlížel, jak ty soubory přenesu?
Doplňuji:
To ne.
Můžeš mi prosím přesně popsat jak to udělat přes kabel?

Odpovědi
Michal Kole

Nastavit síť a sdílení je trochu obtížnější než jsem popsal.

Vista to trochu zkoplikovala, protože byla uvedena 8 let po XP a za tu dobu se to trochu vyvinulo.

Není jednodušší si půjčit externí disk a přetáhnout to přes něj ?

Doplňuji:
To nejde tak jednoduše popsat, když u toho PC nesedím

Najdi si google propojení kabelem, nastavení domácí sítě, nastavení sdílení pevných disků

jsou tam i obrázky