Sledujete nějakého politického komentátora, který vtipně glosuje politické dění?

Kteý stojí za zmínku, co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Jednoznačně Soukup z Barrandova.

Jo, a svého času byl skvělý M. Šimek.

Další odpovědi
Kepler

Ať vzpomínám, jak vzpomínám, tak na žádného takového si vzpomenout nemůžu. Buď jsou seriózní, nebo ho přímo nesnáším (Soukup). No, nějakého dobrého vojáka Švejka by to potřebovalo. Naposledy byl vtipný Milouš Jakeš. Vlastně ne ani vtipný, jako spíš srandovní.

Drap

Na české scéně takový neni

Emefej

Jindřich Šídlo.

ccsodpovedi

Mně vždycky rozesměje Petr Fiala z ODS – tragéd, který stále někomu něco doporučuje a který si myslí, že je in když má prvorepublikové brýle a účes

marci1

Docela vtipně glosuje politiku Ondřej Hejma. 🙂

Kryšpín

Petr Jablonský

anonym

ccsodpovedi: Myslel jsem spíš někoho mimo politickou scénu.

anonym

Nepolitika.