(O_o)

Ve kterých městech světa je největší porodnost a populační boom bělošského etnika?

Zdravím, konspirace o mediální kastraci bileho heterosexualniho muze a propracovanému systému snižování porodnosti bile populace v ramci New World Order se toho reklo uz mnoho. To zda je to pravdive neresim, ale zajimalo by me kde je belosska populace natolik stastna a vhodna pro plozeni novych deti a neni na ni zacilena propaganda menecennosti za zniceni sveta (zotrocovanim cernochu a kolonizace, davani za vinu globalniho oteplovani – pokrok a prumyslova revoluce, davani na bedra bila nadrazenost – nacisticke nemecko a nasilne ocisteni rasy)

Otazka zni, ve kterych statech a na kterych mistech je populacni narust diky prumerne porodnosti bile zeny nad 2 deti?

PS: jako prilohu davam mapku euroamericke etnicity ve svete

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete pořadí zemí podle porodnosti. V kterých městech se narodilo nejvíc dětí, si snadno najdete .

Informace jsou z prosince 2019

https://www.in­dexmundi.com/wor­ld/birth_rate­.html

Jinak hledat např. v anglických zdrojíoch podle jednotlivých států.

Další odpovědi
Kepler

Na té mapce chybí Francouzská Polynésie, kde je šťastných bílých Evropanů víc než dost a šukají o stopéro. Papeete a Bora Bora, to je svišťů celá hora.

Edison

No… tak sis odpověděl. Pro podrobnější informaci doporučuji vytáhnout si a zpracovat statistické údaje VŠECH států. Stanovit kritétia a roztřídit… Pochybuju, že to tu za tebe bude někdo dělat.