Ametyst

Zelenský přece otevřel kriminály a chlapy ozbrojil. Stejně tak ozbrojil nejrůznější dobrodruhy z celé Evropy, kteří se tam stáhli: žádní beránci to nebudou. Co od nich čekat?

Další odpovědi
Kazatel

Pravda je ta, jejíž správnou verzi lze vymáhat i za pomocí represí.

_Bůh_

Jestli by dostala ban, to nevím.
Ale říkat dětem, že se na Ukrajině nic neděje, z toho mi je na blití. Vždyť i Rusák vám potvrdí, že tam probíhá operace. Tudíž ani nelze tvrdit, že by byla ruským trollem, zřejmě měla jen vymeteno v hlavě.

orwell

Čort znajet. Tady na žádnou otázku neodpovídala, ani ji nepokládala.
Tak si říkám, jak asi bude současná situace hodnocena za pár desítek let…
A propos nedávno běžel v TV několikadílný pořad „Největší lži historie“ a to bylo pane pokoukáníčko! Vřele doporučuji ke zhlédnutí, pokud se to ještě dá někde v archivu vyšťourat. Bohužel odkaz nemám.

zjentek

Tady nevím, ale… Pokud se jí zbavil „systém“, musela být víc než jen dobrým člověkem, to je jasné!

Drap

Na toto případě je zcela jasně vidět, jak máme pokřivenou nejen společnost, ale i pana ministra. Jasně se zde projevuje západní demokracie a svoboda slova, kterou nám zaručuje ústava. Zkrátka koho jsme si zvolili, toho máme.

Dochy

Ametyst: Nějak nechápu, co má Tvá odpověď společného s položenou otázkou.

zjentek

Bůhu ty bys taky blil z každý dobroty tvl.