Kepler

Doufáte konečně v normální zimu, když po letech bylo normální léto?

https://pixaba­y.com/cs/photos/sn%C3%ADh-zimn%C3%AD-p%C5%99%C3%ADroda-studen%C3%BD-496875/

Odpovědi
dudu

Dum spiro spero. ale blíže pravdě je si předpověď, že nadcházející zima bude teplotně nadnormálem v průměru asi o 2 stupně.

zjentek

Věřím v příčinu a důsledek, čili normální, krásnou, romantickou zimu budu očekávat, až začnu při denním shonu venku běžně registrovat normální, krásné a romantické lidi.

Ametyst

My máme vždycky normální zimu. Psychicky na ni trénuju tak, ze na videu sleduju kanadské nebo ruské řidiče na zasněžených a zmrzlých silnicích.

elkon

Hlouposti neřeším. V zimě je zima, v létě teplo. Co je normální je relativní.

Hufnágl

Sleduji každoročně přírodu a pokud vidím, že v listopadu krtek reje, bude mírná zima. Na nějaké šupky z cibule neberu zřetel, teda seru.

da ny

Normální zima a sníh o Vánocích, u nás, už dlouho nepamatuji :)
Nebylo normální léto (jen 3 týdny). Žádné teplé jaro, jen psinec.
V červenci se střídaly po 2 – 3 dnech celkem teplé dny, s extrémně studenými. Až do srpna..
Ve městě, „zimu“, sníh, čvachtanici a zmrazky na chodnících nepotřebuji :)
Stačí, když únor bílý, posílí pole ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

dudu: tak daleko to předpověď neumí. Není to předpověď, ale statický odhad.

Kepler

pardon, chtěl jsem napsat statistický. Klávesnice blbne a já taky.