Kryšpín

Jak je ČR chráněna proti leteckému a raketovému útoku z Ruska?

Výzkumník Petříček z mezinárodního výzkumu pro Mezinárodní právo sdělil, že jsme po UA v pořadí vojenského napadení Ruskem.
Zachrání nás Slovensko s Patrioty a pokud letí nízko jako ten Sovětský obstarožní veterán vehikl který zahučel do Chorvatka a neměl zapnuté osvětlení ani odpovídač dostal by se nad ČR a letěl udeřit na Hrad nebo Strakovku jak se indedifikuje když jej civilní radary nezachytí aby mohl včas vzlétnout Gripen a sundat jej.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Myslíš jako že by Rusům hráblo a chtěli nás napadnout? Rusko NEMŮŽE na nějaké agrese ANI POMYSLET, jasně to dokazuje průběh konfliktu na Ukrajině. Dnes již jen degeší věří na REÁLNOST „ruské hrozby“. Faktem je, že se sami svojí zoufalou akcí sesadili z úrovně vojenské velmoci na úroveň vojenské bezmoci. :)

Jasně se ukazuje, že celá „ruská hrozba“ jsou jen kecy, které mají ospravedlnit horentní výdaje na nákupy takového šrotu, jako je 8000 „supermoderních“ útočných pušek CZ 805 Bren za 3,2 MILIARDY korun (které jsou sice pěkné, jen kdyby tak dokázaly alespoň TROŠIČKU spolehlivě střílet)! No ale zato máme primát v nejdražší standardní vojenské střelné zbrani na světě. :(
No co, hlavně že kapříci plují a blbečkové se pohoršují/tles­kají. :(

JJ, pravdu měli ti, kteří tvrdili, že Rus je rád, že je rád, kdepak zaútočít na nás. Slováci by je nejspíš vypráskali ještě před Košicemi i bez pomoci NATO (to víš, Karpaty – to je pro útočníka boj v HORÁCH, žadný čajíček jako v ukrajinských stepích. ;) :)

Další odpovědi
Kazatel

Ty vole, nás přece chrání spojenci.

led

Poľskou, Slovenskou a Maďarskou protileteckou obranou.

Ten „prestárly deduško“ drion mohol byť ruskej výroby(?) ale kto bol v skutočnosti jeho pozemným pilotom? Ku ktorej „spoločnosti“ patril. Vo svete je veľa „spoločností“ vlastniacich bezpilotné lietajúce stroje. Nepozerajme na krik politikov a médií, čí hráč bol v skutočnosti za kniplom? Videli ste ho niekto, rozprávali ste sa s ním? Čo sa týka vzdialeností a dĺžky letu, ako je možné, že ho nikto nezaregitroval? Čo robila okrem iných protivzdušná obrana Maďarska, Srbska a Chorvátska. Ako je možné, že Ukrajina už nekričala, že Rusi vyslali Dron na Balkán? Kto riadil drona?

reakcia na aliendrona a naivne predpokladaný útok cez Slovensko.
Severná cesta je pre pozemnú techniku zarúbaná už nám dlho známym Dukelským priesmykom s množstvom staručkej vyradenej techniky, Kupecká cesta medzi Tatrami a Karpatskými Beskydami je prepchatá kupeckými autami a kamionmi na/z poľské trhy. Východná cesta cez Ukrajinu je upchatá utečencami, tak ostáva už len južná cesta cez nížiny a maďarskú pustu. Ale zrada, ostnatý drôt, čo ešte ostal Maďarom z budovania zábran proti arabským utečencom sa už pripravuje aj na východnú hranicu. Zatiaľ bojachtivci maľujú španielské nápisy „No pasaran“ aj v azbuke so známou slovanskou pohostinnosťou „Враг не пройдет“