Kazatel

Jedná se o mistrný tah trojským koněm, jak rozšířit sovětský národ na západ, získat prostor, zdroje, novou rodinu?

Odpovědi
led

O priestor v Rusku nie je núdza, ešte stále potrebujete niekoľko dní cesty vlakom z jedného konca na druhý koniec šírej zeme.
S trojskym koňom máte pravdu. Šachista Putin obetoval Dámu aby získal Kráľa, tj.Donbas s jeho nerastnými náleziskami. Kibici okolo stola síce pokrikmi podporujú ohrozených čiernych bojovníkov, ale nemôžu (viditeľne) fyzicky zasiahnuť, pretože by to malo katastrofálne následky s následnou diskvalifikáciou všetkých zúčastnených bojachtivcov a tárajov (hráčov i divákov). Ako tak pozerám na divákov, v prítmí sály si niektorí už pripravujú plány na získanie zisku z tržby za tento tvrdý duel,
bez ohľadu na výsledok hry.

hapiky

Jen hlupák může tvrdit, že Rusko udělalo mistrný tah. Rusko dělá různé věci, ale mistrné tahy to nejsou. Oni totiž nejsou žádní mistři, ale břídilové. S takovou převahou jsou schopni jen střílet po civilistech a civilních domech.

Ametyst

Sovětský národ je neexistující veličina. SSSR se rozpadl před 30 lety.

led

EKSOT123, všetky tieto „múdre reči o Rusku“ sú ako Keplerov, prepáčte, „Kempelenov Turek“.
Všetci verili, že je to geniálny automat a až po 80-tych rokoch sa dozvedeli pravdu. Vnútri sedel človek!
https://www.te­raz.sk/magazin/kem­pelen-turek-automat-sach/93079-clanok.html
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RdT4yG8wczQ

EKSOT123

Led- dobrý, o tom jsem nevěděl. Jo, asi každý uzná, že i v dnešní politice skrytí hráči tahají za šňůrky.

led

hapiky, než odpoviete, premýšľajte.

hapiky

Led: Ať přemýšlím, jak přemýšlím, Putin udělal mistrný tah: Poštval proti sobě celý svět, ztratil tolik vojenské výzbroje jako USA za 10let v Afganistánu. Jen tak dál! Další mistrný tah bude mít za následek ekonomický propad, ne-li krach.
Jestli jej někdo odstraní, bude to něj největší a nejmoudřejší tak ve svém životě.
Úmysl je málo, výsledek se počítá. Až bude Rusko na kolenou (což podle mě bude), Tak to bude obří trojský kůň. Mít plány, to má každý diktátor a uzurpátor. Uskutečnění je něco jiného a Rusko to jen potvrzuje.

led

hapiky, stále od vás vidím jednostranný názor a pohľad kľúčovou dierkou. Uvedomte si, že bez širšieho pohľadu z otvoreného okna a počutia zvukov ulice váš pocit života je uzavretý mediálne sprostredkovaným životým pohľadom, kde platí aj známa veta „100 krát opakované klamstvo sa stáva pravdou“. Ale pozrite do skutočného sveta a zistíte, že skutočný svet je iný.

hapiky

led: No a já si zase myslím, že Vy a někteří další pořád sázíte na stejného koně, který už kulhá a zanedlouho klekne. Očividné chyby nelze ukecat.

hapiky

Putinův "mistrný tah spadl do bahna neschopnosti! Jinak to nazvat nelze.