Marty Koller

Kdyby po vás šlo třeba dvacet nebo třicet cigánů, je trestné se bránit tak, že je všechny zabijete? Třeba zastřelíte?

Odpovědi
elkon

Zeptej se na policii.

Rokio

Pokud by tě bezprostředně ohrožovali na životě, tak při své vlastní sebeobraně je můžeš i těžce zranit, nebo dokonce zabít. O vraždu pak nepůjde.

cappuccino

Ono to pravo na sebeobranu muze v praxi vypadat i jinak, i kdyz je to nepochopitelne.
Znam pripad, kdy pan se branil na svem pozemku, kam mu prisli cikani krast. On byl sam a oni tri. Jednoho postrelil do nohy. A jak to dopadlo? Odsouzeny byl on!!

INRI

Chuck Norris nemá s cikány problémy a nepotřebuje zbraně stačí mu jenom jeho bojové umění o tom to je!

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Chuck_Norris

aliendrone

Pokud jsi Čech, tak ano, pokud Ukrajinec, tak ne. 🙂

Marty Koller

INRI: ale život není film pochybuju že jeden člověk by se ubránil proti dvaceti nebo třiceti cigánů