Lgee

Může byt člověk v elegantním oblečení dobrý člověk?

Samozřejmě každý si může nosit co chce ale pokud nosí Např. Latexové kalhoty. Může být taková holka hodná nebo je to známka že jde o zlatokopeckou mrchu? :D

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nosit elegantní oblečení není zločin. Je to spíše neobvyklé dnes, kdy se vyznává drbanství, které povýšilo na módu.

Další odpovědi
df

Oblečení na to nemá vliv.

aliendrone

Může, coby ne. Jen já tak nějak NEJSEM jedním z nich. Pod vlivem velmi silné ideologické výchovy z dětství jsem VŽDY PŘIPRAVEN komukoliv roztrhat všechny Pokémony, pokud je příležitost. ;) :D :D

_Bůh_

  1. Kde jsi sebral, že žena v latexu je zlatokopka? To už bude spíš domina.
  2. Latexové kalhoty NEJSOU elegantní.
  3. Ženy v leginách v posilovně mohou být velmi rozdílné osobnosti.
  4. Oblečení je pouze jedním z faktorů reflektujících povahu, nemůžeš usuzovat jen podle toho. Není to určující.

elkon

Jestli je někdo „dobrý člověk“, tak o tom nerozhoduje oblečení. Ale oblečení může hodně napovědět o myšlení toho kterého člověka.

Lgee

Elkton – celkově ne, ale pokud někdo nosí tvarující legíny nebo latex tak to o člověku dost vypovídá.