dust8

Myslíte si svoje, když máte možnost?

Nejlepší odpověď
elkon

Možnost je vždy. Co si myslíš, ti nikdo nemůže vzít.

Další odpovědi
annas

Myšlení je vnitřní , činnost. Ne vždy své myšlenky sděluji, když myslím, tak třeba pochybuji, proto někdy platí, že mlčeti je zlato.

Jak se dovíme z bible: „I hlupák, mlčí-li, za moudrého je brán, rozumně vypadají ústa zavřená.“ Jinak tak=. mlčetio zlato, mluviti stříbro

Drap

Samozřejmě

Kepler

Nevím, jestli dobře rozumím, ale tu možnost máme vždycky. Někdy se ale nevyplácí pustit si hubu na špacír a dát nahlas volný průchod myšlenkám, byť jsou sebelepší.

paul1

Vždy jsem si myslel svoje a nenechal se ovlivnit někým jiným (mimo své manželky 😁).