Marty Koller

Přijde vám také že od té doby co začalo očkování na covid se lidé chovají divně jako byli zhypnotizovaný?

Všude potkávám samé agresivní jedince, lidé kteří jsou bezdůvodně nasraný může očkování na covid změnit psychiku lidí jak tvrdí lékaři u nás v Okrese?

Nejlepší odpověď
paul1

Nějak jsem si ničeho podstatnějšího nevšimnul. Bezdůvodně nasr… lidí bylo vždy dost, možná jich trošku přibylo.

Další odpovědi
JežíšKristus

Určitě, před covidem byl svět normální, vůbec se u nás nekonaly monstr procesy a veřejný popravy.

hapiky

Co všechno jde svalit na covid…

Justin1

Ne. Taky bývám někdy naštvaný a někdy otupělý, hůř se soustředím a hůř si pamatuji, ale to už tak bylo i předtím, než jsem se nechal naočkovat, s očkováním to nesouvisí. Na psychiku podle mě spíš působí dopady covidu, ne očkování.

Marty Koller

Justin1: může za to očkovaný, neočkovaný jsou v pohodě

Marty Koller

Hapiky: když je to pravda očkování za to může,u vás v Praze to není?