Kazatel

Proč byli a jsou utečenci před válkou a bídou z blízkého východu o tolik znevýhodněni, oproti utečencům z Ukrajiny?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Nemohu se v tom orientovat pouze jsem zatím viděl jenom několik uprchlíků z UA u obchodů auta za půl i více mega dámy ověšeny žlutým kovem úprava a malůvky na vyšší úrovni.
A nedávno na Polské hranici běženkyně pravděpodobně z Iráku a Afganistánu dítě v náručí igelitku dostala obuškem a vodní sprchu před žiletkovým plotem a to vše bylo podpořeno EU a obranným paktem NATO / zdroj ČTK /, něco podobného se odehrávalo na Chorvatské hranici.
Tudíž to chápu tak, že by Listina základních práv. článek 3 odst. 1 měla být upravena – Základní práva se Nezaručují pro jiné pohlaví, rasu, barvu pleti, jazyka, víry, náboženství, politického a jiného smyšlení, sociálního původu, menšině, majetku nebo jiného postavení.
Poté bych politice EU a obrannému paktu NATO lépe porozuměl.

Další odpovědi
Ametyst

To není pravda. Vždyť se různé neziskovky předvedly v roli pašeráků lidí, a vozí je na náklady daňových poplatníků do Evropy. V Británii je ubytovávají v hotelech. A to tam připlouvají z Francie, a ne z Blízkého východu.

zjentek

Hele, tady to máš podobně jako s úmrtími osobností a celebrit. Nyní nově Liz Sheridan, Art Rupe… a mohl bych pokračovat. A ticho po pěšině, dokonce ani tady o odpovědích se nezmiňuje. (;

Prostě některý lidský bytosti jsou si rovnější, chápeš? Stačí jen dostat TU SPRÁVNOU (!!!) roli anebo pronést to správné moudro, které vezmou za srdíčko TO SPRÁVNÉ společenství a klidně pak člověku nacpou pečenýho holuba přímo do chřtánu a je jedno, zda se jedná o jejich lékaře nebo např. UA maminku, která děti přivedla na svět za „těžké situace“, která se ale během jejich života nelepší a ničí jí to krásný život, že?