df

Chtěl elkon uštědřit rokiovi ránu prknem do hlavy, ale rozmyslel si to,protože v tom nevidí naději na jeho vzpamatování?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-v-mem-projevovani-pri-odpovidani-na-vase-otazky-zde-na-odpovedi-cz-rysy-schizofrenie

Nejlepší odpověď
Rokio

Ne. Použil hyperbolu (nadsázku).

Navíc by se o to ani nepokusil, protože ví, že by mu poté hrozilo trestní stíhání (ublížení na zdraví, či těžké ublížení na zdraví).

Další odpovědi
elkon

Zřejmě moc číst neumíš, nepsal jsem, že to udělám já. Já si s magorem nebudu špinit ruce a jezdit kvůli tomu do Znojma. Tam se určitě někdo najde, je to totiž známý znojemský poděs, kterého už mají v hledáčku místní drsní hoši.

Filip84

Ne, elkon napsal, že by „sultánovi“ nepomohlo, ani kdyby ho tím prknem (kdokoli) do hlavy praštil, eo ipso, nemá smysl aby kdokoli, ergo ani elkon, praštil „sultána“ do hlavy prknem. Výroková logika! 😅

Tonda Káňa

Další bláboly…

Filip84

sultán“: Tím bych si vůbec nebyl tak jistý! 😈

  1. elkon (nebo kdokoli jiný) by mohl dát bengu „všimné“, aby si „všimli“, že to, že jsi 17× „upadl“ na nůž, byla opravdu, ale opravdu jenom nešťastná náhoda!,
  2. elkon (nebo kdokoli jiný) by mohl zaplatit „Viktora čističe“, Viktor čistič by Tě naložil do maršrutky, odvezl do úplně do pryč, tam by Tě rozpustil ve vaně s kyselinou, a pak ten Haus zapálil, i s tou dodávkou. Není corpus delicti, pokud neudělá někde chybu…? Není zločin! 😎😈, nebo
  3. by Tě elkon (nebo kdokoli jiný) mohl máznout prknem po palici na vhodným místě. Když by Tě mázl prknem po palici, když bys přecházel trať, po které by jel za 1.5 minuty pařížský express (náhoda: víš co! 😈), a to tak „šikovně“, že bys spadl na tu trať, tak by Sicher nikdo nezjistil, žes byl máznutý prknem po palici. A když by to bylo takto pod rouškou tmy, tak je možné, že bys byl pohřešován, protože by se našla v Paříži ruka a nikdo by nevěděl, čí ta ruka je! 😈😜😂😂😂