Rokio

Co by měl člověk vykonat, aby změnil svět?

Čeho by měl dosáhnout, aby měl možnost tohle udělat?

Může to být za určitých okolností považováno jako něco škodlivého, či dokonce nebezpečného?

Nejlepší odpověď
da ny

K lepšímu nebo k horšímu? Zblbnout davy 😉
Co dělat/nedělat…?
Začít může u sebe?
Zase otázka, téměř „k ničemu“…..;-)
Kup si třeba nějakou knihu, když nevíš a počti si, je. Je jich dostatek (2 vzorky zde…).

Jak změnit svět tady a teď
Anna Strunecká

Autorka se v této knize zamýšlí nad tím, jak může každý člověk ve svém každodenním životě přispět k proměnám světa, který je v duchovní krizi. Přivádí čtenáře k tomu, že právě jeho osobní postoje a vědomí přesahu a pokory lidského ducha mohou těmto změnám nápomoci.

Swarmwise – Taktická příručka jak změnit svět
Rick Falkvinge

V roce 2006 se Rick Falkvinge rozhodl změnit svět k lepšímu. Zvolil k tomu netradiční postup a založil úplně první Pirátskou stranu. Po necelých deseti letech fungují Pirátské strany ve více než 70 různých zemích a z pirátského hnutí se stala významná politická síla. Swarmwise popisuje, jak jeden člověk sám dokázal vytvořit globální fenomén prosazující politické změny.
Zároveň to je taktický manuál, jak i vy můžete využít moci hejna a nasměrovat jeho sílu na své cíle. Přitom nehraje roli, jestli se snažíte změnit pravidla hry v byznysu, v politice nebo u společenských norem, a je to obzvláště výhodné, když nemáte žádné peníze a jen málo času.

CO ZNAMENÁ ZMĚNIT SVĚT?
Překlad základních děl Alaina Badioua do češtiny, pomineme-li jedinou výjimku, zoufale chybí. Redakce A2 se tedy rozhodla publikovat výtahy současných Badiouových přednášek .....
https://www.ad­vojka.cz/archiv/2012/9/­co-znamena-zmenit-svet

Další odpovědi
Filip84

Změnit sebe.

elkon

Ty určitě nic, ty jsi schopen pouze otravovat druhým život a vybírat automaty.
Naprosto zbytečný „člověk“ na zeměkouli.