df

Hrál někdy u nás v televizi film Třinácté patro?

Odpovědi
magorvkleci

Nova Cinema

Filip84

Je to pravděpodobné, má professionální dubbing a je to, docela, známý film. Samozřejmě jinou otázkou je, zda nebyl vysílán v 01 30 AM v „klubu náročného diváka“ na ČT99 – jistě chápeš! 😅

df

děkuji

df

Filip84: viděls ten film?

Filip84

df: Kdysi ano.

df

Filip84: setkal jsem se s názorem, který naznačoval na to, že princip z toho filmu byl použit na člověka, který střílel na filozofické fakultě

Filip84

df: Pustil jsem si to znovu, protože přeci jenom, už je to dlouho, co jsem to viděl a nepamatoval jsem si to.

Možné je všecko, je to však málo pravděpodobné, protože střelec s filosofické fakulty psychologickým profilem odpovídá tomu, co udělal. Ale samozřejmě vyloučit nejde nic!

Znáš seriál The OA (U. S., 2016; https://www.csfd­.cz/film/475170-oa/zajimavosti/)? Tam cestují dimensemi prostřednictvím speciálních cviků. Je to, samozřejmě, fikce, protože The OA má fanclub pubošů, kteří to opravdu cvičí a nikdo z nich nikam nezmizel. 😅

Ale v principu, je-li něco takového možné, bude to až banálně jednoduché – jako telepatie, zvládají ji všecka zvířata, a pokud máš k sobě vhodného člověka, nic těžkého na ni není. 🤷‍♀️