Savier

Jediná jistota je smrt a daně?

Nejlepší odpověď
elkon

Jistota je, že dýcháš.

Další odpovědi
Filip84

Jenom ta smrt, Savier, jenom ta smrt! V Zemi jitřní svěžesti daně nejsou, například, přímé, pro obyvatele. Třeba.

Jenom ta smrt! 😅

Tonda Káňa

Pro mě ještě dlouho jsou jistotou dluhy a alimenty 😁

Rokio

Ne, určitě těch jistot je více.

da ny

Ano, to také.

To, že když člověk ráno vstane,
Slunce „svítí“, voní kvítí.
Má co jíst a píti, když se práce chytí.
A když Slunce zaleze, Měsíc ze tmy vyleze.
Dokud člověk dýchá, může přijít totalita 😉

"Totalita (astronomie) – časový interval, ve kterém nastává úplné zatmění Slunce nebo Měsíce · totalita (filosofie) – univerzální souvislost věcí a jevů "
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Totalita
Savier, trochu života, do toho umírání! 😛

Savier

Tonda Káňa: Tak hodně štěstí 😉 U mě taky dluhy. Zaj*baný stát… 😂

Tonda Káňa

Jsme v tom spolu 😁👍 Hlavně nehrát automaty, to je cesta do pekel…