KristovaNoha

Není smutný, že chlap v dnešní době vůbec nemůže prohlásit že má rád děti?

Aniž by byl považovaný za úchyla?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Mám rád děti

Další odpovědi
Ametyst

Dnes nemůžeš prohlásit ledacos, co bylo možné třeba v devadesátkách. Teď už pochodujeme zpátky tam, kde už jsme jednou byli. EU nemá s demokracií nic společného.

Drap

Je to nesmysl. Nemáš své tvrzení ničím podložené.

Tonda Káňa

A z čeho tak soudíš? Doba je dnes zlá, ale tak zlá snad ještě ne…

Filip84

Už zase trollíš? 🙄

Kurwa drát, nestěžuj si! 👿 Máš držet hubu! Furt nějaké proklamace, deklarace, jak za Husáka, vybudujeme, uděláme, výhledově… Jdi do neziskovky, budeš za zvězdu, zaplatí tě! 🙄

Tady stížnosti nepatří! 🙄🙈 Máš kušovat a myslit si svoje. Jsi trapný! 😈

Tonda Káňa

Pepo, ty úchyle…