zjentek

Znáte osobně nějaké vztahy, kde jediným primárním zájmem ženy o muže je jeho schopnost materiálně zabezpečit?

A ještě podotázka. Pokud je muž s takovou schopností třeba panovníkem, tak potom je jeho povinností zabezpečit všechny, kterým panuje? Děkuju.

(Jinak mám ještě potřebu doplnit že ženy jako takové jsou fajn a hodny důvěry. Často také ochotně přispějí třeba na charitu. Mají také rády svá miminka a miminka všech, se kterými kdy přišly do styku. Proto jsou laskavé a srdečné.)

Odpovědi
magorvkleci

Znáte osobně nějaké vztahy, kde jediným primárním zájmem ženy o muže je jeho schopnost materiálně zabezpečit?

Znám. Jsou to vlastně všechny vztahy, které osobně znám.

Pokud je muž s takovou schopností třeba panovníkem, tak potom je jeho povinností zabezpečit všechny, kterým panuje?

Potom je jeho povinností umožnit všem mužům, kterým panuje, aby dokázali materiálně zabezpečit své ženy.

Pisatel

Myslím, že většina žen očekává, že minimálně v době těhotenství a mateřství jim bude partner oporou a nenechá rodinu pomřít hlady. Tzn. vždy budou materiální stránka či schopnosti partnera určitým kritériem výběru. Další věc je, že každý chce schopného partnera / partnerku, na kterého / kterou se bude moci spolehnout, když bude potřebovat.

Pokud jsou muž či žena v současném světě panovníky, tak mají zpravidla jen ceremoniální roli (podobnou prezidentskému úřadu) a nemají povinnost nikoho materiálně zabezpečovat. Ani v minulosti neměli povinnost nikoho zabezpečovat. Naopak stáli na vrcholu hierarchie, která zabezpečovala je.