miina2212012

38 týdnů od oplodnění v případě 28denního menstruačního cyklu

38 týdnů od oplodnění v případě 28denního menstruačního cyklu co zo znamena prosim;-)

Nejlepší odpověď
marci1

Tzn., že pokud má žena 28denní menstruační cyklus, trvá těhotenství od oplodnění 38 týdnů.
Vysvětlení menstruačního cyklu: https://www.fit­ness007.cz/blog/men­struacni-cyklus-jak-se-pocita-a-jake-jsou-jeho-faze/
🙂

Další odpovědi
elkon

Proč se nezeptáte gynekologa?

Savier

Někdo tě voplodnil nebo co? Proč se tak ptáš? :)) viz. odpověd marci1