Rokio

Byla by tohle sebeobrana, kdyby mě důchodce zastřelil pistolí, protože jsem mu nabídl pomoc s taškou?

Jak se ten senior může bránit, když mu nijak neškodím, ba naopak se mu snažím pomoci? Podle jednoho uživatele na Odpovědi.cz je v pořadku, pokud by mě za to zastřelil. Pokud to myslí vážně, tak je na zralý na cvokhaus on.

Jinak z mé strany jde pouze o nabídnutí pomoci, přičemž to nedělám pořád.

Útok na seniora by byl, jestliže bych ho:

  • chtěl okrást
  • chtěl oloupit
  • chtěl fyzicky napadnout

Tyhle skutky nepáchám. Sběr mincí nepočítám, protože jde o nález.

Odpovědi
Filip84

Může se bránit, protože Ty mu škodíš: otravuješ!!! Chápeš to? Otravuješ!!! A ještě něco úplně jiného: otravuješ!!! Jsi horší, než maniakální vrah s usurijskou hruškou v ruce, proto se proti Tobě může důchodce – naprosto právem a legitimně – bránit všemi dostupnými prostředky, například:

  • pistolí (jako proti útoku banánem),
  • 16t závažím (jako proti útoku malinou),
  • vypuštěním tygra (jako proti bandě lumpů s malinami zezadu),
  • vypuštěním krokodýla (jako na útočníka s broskví, protože tygři broskve neradi).

Kdybys na něj „jenom“ útočil banánem, tak by mu bohatě stačilo, aby Tě zbavil banánu a pak ho snědl, a tím Tě naprosto odzbrojil. No jo, jenže, Ty otravuješ!!! To je horší: musí Tě naprosto a komplexně zpacifikovat. 👌😈

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4bCyIAsSid8

Drap

O to by mohl rozhodnout pouze soud.