hard work

Co budete dělat příští víkend?

V neděli jsem poprvé vyjel na kolo, bylo hezky a teplo až na trochu prachu a smogu. Příští víkend má být ještě více teplo. Pojedu zase na kolo. Přijde mi škoda to nevyužít, když v dubnu je jindy chladno.

Odpovědi
Rokio

Využiji teplé počasí jinak

Pokud se ptáš na využití volného času o víkendu související s teplem a dobrým počasím, tak budu chodit na procházky městem a možná i půjdu na obchvat.

elkon

Jiná odpověď

Je to tvoje věc.

quentos

Využiji teplé počasí jinak

Příští – myšleno nadcházející? Na kole neumím, půjdu jako obvykle na dlouhou pěší procházku, možná i na dvě. To ale až v neděli, v sobotu razím bez ohledu na počasí prvním ranním vlakem do Přerova na scrabblový turnaj.

Savier

Jiná odpověď

Budu chlastat. Jako každý víkend. Děkuji.

zjentek

Jiná odpověď

Opalovat se při robotě na zahradě 🤷‍♂️

Filip84

Jiná odpověď

Nevím. 🤷‍♀️ To je příliš vzdálená budoucnost, abych to řešil! 😅

Na kole jezdím celý rok. Nejsem cyklista, ale na kole jezdím celý rok – je to dopravní prostředek. Teď už je na kolo, docela, horko! 😅 Opravdu by mne nenapadlo se sebrat a jet na kole „jenom tak“, vlastně mne ani nenapadá, proč bych to měl dělat. Vždycky se někam přemisťuju za nějakým účelem (tím může být i ta cesta), nenapadlo by mne plánovat si aktivitu podle počasí! Není špatný počasí, je jenom špatný oblečení.

Filip84

Savier: A co tak o tom weekendu chlastáš? Toho šroubováka? A kolik toho, za ten weekend, vypiješ, mohu-li se zeptat?