Avatar uživatele
hard work

Co budete dělat příští víkend?

V neděli jsem poprvé vyjel na kolo, bylo hezky a teplo až na trochu prachu a smogu. Příští víkend má být ještě více teplo. Pojedu zase na kolo. Přijde mi škoda to nevyužít, když v dubnu je jindy chladno.

Zajímavá 0 před 30 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Využiji teplé počasí jinak

Pokud se ptáš na využití volného času o víkendu související s teplem a dobrým počasím, tak budu chodit na procházky městem a možná i půjdu na obchvat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

Je to tvoje věc.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Využiji teplé počasí jinak

Příští – myšleno nadcházející? Na kole neumím, půjdu jako obvykle na dlouhou pěší procházku, možná i na dvě. To ale až v neděli, v sobotu razím bez ohledu na počasí prvním ranním vlakem do Přerova na scrabblový turnaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Jiná odpověď

Budu chlastat. Jako každý víkend. Děkuji.

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jiná odpověď

Opalovat se při robotě na zahradě 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Jiná odpověď

Nevím. 🤷‍♀️ To je příliš vzdálená budoucnost, abych to řešil! 😅

Na kole jezdím celý rok. Nejsem cyklista, ale na kole jezdím celý rok – je to dopravní prostředek. Teď už je na kolo, docela, horko! 😅 Opravdu by mne nenapadlo se sebrat a jet na kole „jenom tak“, vlastně mne ani nenapadá, proč bych to měl dělat. Vždycky se někam přemisťuju za nějakým účelem (tím může být i ta cesta), nenapadlo by mne plánovat si aktivitu podle počasí! Není špatný počasí, je jenom špatný oblečení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Savier: A co tak o tom weekendu chlastáš? Toho šroubováka? A kolik toho, za ten weekend, vypiješ, mohu-li se zeptat?

Nový příspěvek