Dan007

Dá se z malého technického průkazu zjistit majitel vozidla?

Zjistí PČR dle malého technického průkazu majitele vozidla? Nebo jen provozovatele. Ta samá otázka pro SPZ.

Odpovědi
Chapadláček

Ano, samozřejmě. Proč by nemohla. Hlavně z důvodu, kdy se něco stane a policie musí označit osobu poškozenou, což bude majitel. Stejně tak se dá vyjet kdo byl ve vozidle kontrolován jako řidič při DK, spáchané přestupky motorovým vozidlem, nebo i kam bylo vozidlo odtaženo MěPolicií. Spíš mě zajímá důvod dotazu.

Kazateli, na ORV je přeci RZ, VIN a další údaje, díky kterým se dá v systémech policie (ETŘ) dohledat majitel, provozovatel, aj. info.

Kazatel

Ne, z osvědčení o TP vlastníka nezjistíš, ale z databází online ano.

elkon

Na malém Tp je držitel, což je podle mě majitel. Proč by majitel nechával napsat na technický průkaz cizí osobu. To nemá logiku.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Chapadláček

Elkon na ORV je provozovatel, z důvody, kdy leasingové společnosti apod. to tak dělají, jinak by pokuty z radaru chodili jim.

Schluker

Ja tam mam napsanou jako provozovatele leasingovku. Co se bude dit kdyz leasingovce prijde pokuta, je osetreno ve smlouve o leasingu.