Luiza

Co pomůže na inkontinenci po porodu?

Dobrý večer, co se Vám prosím osvědčilo na inkontinenci po porodu? Je něco, co pomůže a nebudu muset nikam každý týden docházet, s dětma to totiž moc nejde. Budu ráda za jakékoliv doporučení.

Odpovědi
Milunak

Já jsem teda zkoušela kde co, včetně doplňků stravy, cvičení podle videí, bylo to ale bez nějakého velkého efektu. Pak jsem narazila na balónek Aniball Inco a to je fakt skvělá věc, díky které jsem se inkontinence konečně zbavila úplně a teď už mám klid. Je teda potřeba cvičit pravidelně, ale stačí cca 5 minut za den.

ZuLeona

Holky, taky jsem už o tomto balónku slyšela od kamarádek – používaly ho před porodem, aby byl hladší a hlavně, aby nemuselo dojít k nástřihu hráze nebo jejímu poranění. Co vím, že je potřeba dobře pochopit návod, nepoužívat balonek jako roztahovací pomůcku, ale naučit se pracovat se svým tělem, získat sebedůvěru, hlavně nespěchat, být k sobě laskavá a trpělivá.

Milunak

To je pravda, cvičení je základ, bez něho to nepůjde. Chce to jen pochopit jak na to, udělat si čas a klid jen pro sebe a nezapomenout správně dýchat. Tady máte odkaz na jejich stránky www.aniball.cz/pro­duct/aniball-inco-pro-aktivni-zivot-zeny najdete tam i všechny potřebné informace. Součástí balení je taky srozumitelný návod.