Ejmile

Jak byste se zachovali?

Dobrý den, psala jsem, že měřím 155 cm. Ptala jsem se spolužáka z vedlejší třídy jestli chodí do tanečních. Řekl mi:" Já tancuju s někým kdo dělá velké kroky." Našla jsem si tedy na ples kamaráda, se kterým jsme celý večer protlačili. Pak už jsem šla k šatně kde mě vyzvednula mamka a byla jsem už v kabátě. Najednou se tam zjevil a řekl mi:" Ahoj, já jsem tě tady sháněl." Nevím jestli si ze mě dělal legraci nebo jak…
Mezitím jsem chodila tedy do svého tanečního kurzu a on do svých…pak si napsal inzerát na FB: „Nemá některá z dívek chuť se mnou chodit do pokračovacího kurzu do tanečních…?“
Tak to asi není myšleno na mě…když chtěl ty velké kroky…? Pak si tam dal zase inzerát že hledá někoho na kolo…
Asi tedy si mám najít někoho kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem a nemám tohle teda už řešit? Nebo jak byste se zachovali? Zase si říkám že kdyby mu na mě záleželo tak by to asi vypadalo jinak…

Nejlepší odpověď
tituly

Bylo by mi to jedno. Proč se o něj zajímat, když se on nezajímá o tebe. Taky proto možná řekl, to co řekl. Chtěl tě odradit. Dívky zcela běžně měří kolem 160 cm, takže malé kroky nejsou argument. Jen s tebou asi nechce jít.

Stíhačky nemá nikdo rád. Moc se asi neznáte, nejse si blízcí, ale i tak to moc řešíš a stíháš ho i na sociálních sítích.

Další odpovědi
da ny

Tady přece, od samého začátku, nic k řešení není.
Vy si něco „řešíte“ (domněnky, naprosto zbytečně......
Kdyby ten chlapec měl ně jaký zájem, o Vaši osobu, tak by Vás přímo oslovil.
Může shánět jen parťáka, ne partnerku.
Proč se zajímáte o jeho aktivity, šmírujete? 😉
Přestaňte v sobě živit plané naděje. Zdá se, že ten človíček, za to ani nestojí.
A o Váš zájem nestojí on.

Drap

Zeptal bych se toho dotyčného a ne někde na netu, kde vás nikdo ani jednoho nezná.

Pepa25

Není jiná možnost, jak zjistit, co si myslí, než se ho zeptat. Třeba formou reakce na jeho inzerát. Přece není problém mu poslat zprávu „Četla jsem, že hledáš někoho do pokračovacího kurzu. Platí to pořád?“ nebo tak nějak, naprosto neutrálně … Pokud odpoví, že to neplatí nebo tebe se to netýká, tak máš potrvzené, že zájem nemá …