Kryšpín

Jak je vylepšena naše armáda do roku 2032 než budeme mít F35?

MO argumentuje tím, že F35 potřebujeme do války s RF podle mého je to vynikající řešení když se vše řádně připraví bude to pouze za 350 miliard.
Ovšem co když válka bude s Ruskem do roku 2032 což je pravděpodobné i s ohledem na zprávu BIS, největší nebezpečí a nepřítel je Rusko.

Odpovědi
Emefej

Kde jsi našel to vyjádření MO o válce s RF?

cappuccino

Armadu vylepsime a republiku zadluzime na pristich70–80 let. Ale koho to zajima, ze?? Vzdyt jsme velmoc a vsechno uneseme!!

Xernesta

It includes thoughtful <a href=„https:/­/dinosaurgame­offline.com“>Di­nosaur Game</a> packaging and presentation.

Kryšpín

Největší nepřítel ČR Putin to komentoval. Pokud budeme mluvit o válce mezi jadernými mocnostmi pak to bude jiný příběh.. Nemyslím si že lidé se zdravím rozumem mohou na něco takového pomýšlet.

Kryšpín

Něco oznámilo Zlatíčko a část Oldřich Danda 1.9.2023 v 5.30