Kikulinka933

Jak získat zpět doklad o eko.likvidaci auta které už není nemám velký ani malí TP a ten doklad jsem ztratila

Doklad o ekologické likvidaci auta zpětně

Odpovědi
Filip84

Pokud si pamatuješ alespoň registrační značku auta, nebo najdeš, někde v papírech, VIN, tak se můžeš obrátit na to vrakoviště, které to auto zlikvidovalo a požádat je, aby Ti vystavili stejnopis. Oni Ti vyhoví, můžou to chtít zaplatit, to je asi jasné, pokud v jejich databasis najdou, že to auto likvidovali, a kdy.

Pokud to je delší časový odstup, a oni už to v databasis mít nebudou (lhostejno proč), nebo nedokážeš to auto jednoznačně identifikovat, tak Ti to asi těžko někdo dokáže vystavit.

Mohou Tě, taky, dohledat podle jména, nebo čísla dokladu, nebo tak něco, otázka je, jak přesnou evidenci mají – jedna věc je, co je na potvrzení, druhá věc, co evidují v systémech.

V každém případě, tady to nevyřešíš, obrať se na to vrakoviště.

Drap

Požádat tam, kde ho likvidovali o duplikát, ale myslím, že jejich povinnost to neni.