zjentek

Jaký je další postup při klasické pojistné události, kdy to na náledí odnesly jen plechy?

Polo cikán na ledu nedobrzdil a na jiném vozidle ze strany řidiče čelně notně pokrčil přední i zadní boční dveře, euroformulář byl k dispozici tedy byl na místě řádně vyplněn bez dalších činných orgánů také proběhla nějaká fotečka a jelo se rychle domů neboť vozy byly pojízdné a po nehodě zbytečně blokovaly kruh. objezd. A co má následovat dále? Děkuju.

Odpovědi
plavcik

Zajít na pojišťovnu viníka , nahlásit pojíst.udalost . Ideálně společně a doufat že viník se nebude cukat a že to pojišťovna uzná, když tam nebyla PČR.

elkon

Termín klasická pojistná událost neexistuje. Každou pojistnou událost je potřeba nahlásit své pojišťovně a předat všechny dokumenty, které souvisí. Máš to napsáno ve smlouvě s pojišťovnou. Většina pojišťoven už to řeší po internetu na svých stránkách.