orwell

Jaký význam má čtvereček s šifrou na konci některých odpovědí v různých diskuzích?

Poslední dobou vídám např. v diskuzích na Novinkách (ale i jinde) na konci poslední věty u některých příspěvků čtvereček obsahující znaky OIF a nějaké číslo. Co to znamená?
Např. …pokud jim to něco přinese. 🤣

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pravděpodobně jde o číslo emotikonu, který se nezobrazil korektně.
Aktualizuj na nové verze prohlížeče, popřípadě používej standardnější nebo se s tím smiř. ;) :D :D

Další odpovědi
Nassin

Jsem tam, na Novinky, dnes a denně, ale ničeho jsem si nevšiml, ale podotýkám, že se dívám z notebooku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

orwell

Dochy, mosoj: rovněž i vám děkuji za snahu o rozšíření mého duševního obzoru. Stále častěji mám pocit, že mi něco uniká…

orwell

alien: aha, tak to bude ono. Díky za informaci 🙂

orwell

Nassin: Vidím to i zde v odpovědi uživatele PepasAvalona na otázku https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-premluvit-rodice-aby-mi-koupili-k-narozeninam-ipad
odkud jsem to zkopíroval. Z Novinek se mi to zatím zkopírovat nepodařilo, ale ještě to zkusím.

mosoj

Také jsem se podíval a vidím emotikony. Takže viz. Aliendrone.

Dochy

Tak tady tu ošklivost máš, ať se taky pokocháš
https://ctrlv­.cz/K4FS