annas

Je třeba mít železnou vůli, chcete-li překročit oceán, nebo být dost silní, abyste prorazili hory. Schází vůle či síla?

Autor Swami Vivekanandata a Victor Hugo – upraveno

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/2810-victor-hugo-lidem-neschazi-sila-schazi-jim-vule/

Odpovědi
Rokio

Důležité je mít jak sílu, tak houževnatost (silnou vůli).

Drap

V náročných a téměř neřešitelných a nezdolatelných věcech většinou vítězí vůle. Pokud chci, tak to dokáži. Síla je podružná a časem se přidá.

aliendrone

Tak zajisté je železná vůle nebo ohromná síla žádoucí v MAXIMÁLNÍ míře, o tom žádná. Obvykle stačí použít MINIMUM ROZUMU k účinné kompenzaci případných nedostatků předchozích zmíněných.

Já k tomu je ndodám, že s tím SOUHLASÍM. 🙂