Kryšpín

Je Elon Musk proruský a nebezpečný dezolát pro demokracii?

Jeho názor. Náměsíčně kráčíme do třetí světové války dáváme v sázku civilizaci. Amerika zaostává za Čínou i Ruskem v průmyslové produkci. Rusko má suroviny a Čína kapacity.

Odpovědi
zjentek

Musk má pravdu v této společnosti dobře víme čeho všeho je finančně závislý dezolát schopen osobně jsem přesvědčen že i Dickipedie BRZY BUDE neboť neodolá nikdo a již dnes po zadání googlu vše správně pracuje a je řádně nastaveno.

Pepa25

Elon Musk je excentrický miliardář, podle řady lidí prostě d*bil. Hezky jsou vidět názory na jeho úlety třeba v diskusi zde: https://www.no­vinky.cz/clanek/kok­tejl-neslusny-navrh-elon-musk-nabidl-wikipedii-miliardy-pokud-se-vulgarne-prejmenuje-40448110

Ametyst

Když Musk vyházel cenzory z Twitteru, celý „progresivní " svět, kterému se líbí "Kultura mazání“, povstal. Skoro to připomínalo organizované protesty proti Trumpovi v roce 2016. Musk má docela dobré lidské instinkty. Dnes se paradoxně stane proruským kdokoliv, kdo nechce podporovat konflikt na Ukrajině. 🙂 Ty nálepky už jsou únavné.

da ny

Pro které médium jste se rozhodl pracovat..... 😉
Je fajn, když má člověk bujnou fantazii.
Co se Vám nezdá na této větě?
„Amerika zaostává za Čínou i Ruskem v průmyslové produkci. Rusko má suroviny a Čína kapacity.“
To ví přece ksždý jouda a veřejně o tom píše a hovoří kdekdo a tedy i Elon Musk.
Ten úspěšný nženýr, asi není žádný omezenec. Je „svůj“, jako miliardáři, který vlastní a ovládá toho až dost, mu i v USA lecos projde. Elon Musk
V kriminále neskončí a dehonestován v „předemokratiz­tované“ zemi, sotva kdy bude 😉
Slavní/mocní lidé mívají různé vrtochy. Mohou si dovolit hlásat pravdu, včetně svých názorů, představ a pravd.

Elon Musk
Politika
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Elon_Musk

zjentek

Kam se přikloní Musk přikloní se i Amerika jen Gates to teď názory trochu kazí.