Rokio

Je normální, že mě tu jeden člověk navádí k sebevraždě?

Jeho odpověď nebudu nahlašovat, aby si mohl každý mohl přečíst, co je to za člověka.

Chci se proslavit, to ano, ale v něčem, co za to stojí.

Napadá mě buďto arkádové hry (hlavně hra Snake) nebo moderní umění.

Předem vám děkuji za reakce a hodně zdaru!

Nejlepší odpověď
Disraeli

Není, ale normální člověk se tím nebude řídit ani si toho všímat. Avšak vím, že na tebe se to nevztahuje.
Elkon tím chtěl uvést příklad, jak se „proslavit“, tj. odpovídal na tvou otázku… je to sice nesmysl, ale dle jeho vnímání to tak je. Protože se tím člověk neproslaví (za jedno nebude uvedeno jméno, za druhé se to vůbec nemusí dostat do veřejných zpráv – a když, tak se tomu nemusí věnovat pozornost a být k tomu publicita. Sebevraždy – různým způsobem se páchají v podstatě pořád Xkrát do roka, taky dochází k násilnostem, únosům, smrtelným nehodám… ale píše se jen o malém zlomku z nich).

Každopádně je zajímavé, že zrovna tohle tě zaujalo, ale že ti Savier jako příklad dává teroristický útok, je asi v pohodě… 😅

Další odpovědi
Tonda Káňa

Není, a měl bys na daného jedince podat trestní oznámení, protože navádění k sebevraždě je trestné.

Vím, že ty bys to nikdy neudělal, ale obecně by se tohle mělo řešit s Policií ČR, protože kdo ví, komu dalšímu tohle ještě píše…

Drž se!

Drap

Arkádové hry většinu lidí nezajímají. Moderní umění tam lze jistou slávu získat. Až se o tvou tvorbu budou rvát přední světové galerie, cena jednotlivých děl se vyšplhá na částky s šesti nulami, bude se o tobě psát v všech časopisech a novinách, budeš moci říct, že jsi určité slávy dosáhl. Ovšem přes podivné malůvky vytvořené počítačovou grafikou cesta nevede.

Filip84

Rokio🤪: elkon Tě k ničemu nenavádí. Ty jsi se zeptal, on Ti poskytl informaci, kterak se – podle jeho názoru – můžeš zviditelnit. Nic víc, nic míň. To, že Ty a další 🤪 za tím vidíte něco jiného, je váš problém, nikoli realita.

elkon

Chytrolíni, říkají vám něco uvozovky? Asi ne.😛🙏

Filip84

elkon: „Baronovi“ uvozovky nevysvětlíš: autismus. 😅

To už jsme probírali: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neprehanite-to-nekteri-z-vas-s-temi-uvozovkami 😅

Tonda Káňa

Myslím, že máš strach, aby tě Rokio skutenčně nenahlásil 😂 (taky by sis to zasloužil)

Tonda Káňa

Napsal jsi: "Skoč“ z mostu, nebo do Macochy, bude aspoň klid. Jiný způsob, jak by se aspoň na chvíli mohl dement proslavit mě nenapadá.

Je mi jedno, že tam jsou uvozovky, jasně mu říkáš, ať skočí z mostu, ať je od něj pokoj.

Když ti napíšu: „Zabij se“, ať je tu od tebe pokoj a nikoho nesereš – taky ti to přijde OK? Ty uvozovky tam nedáváají smysl. Takže výmluva na ně je hloupá…

elkon

Tvoje kecy mě nezajímají, uvozovky mají jasnou možnost použití. Co tu plácáš ty je jedno.

Tonda Káňa

„Zabij se“, dědku.

Filip84

Disraeli: On elkon mu i odpověděl blbě, když už jsme u toho, protože tím, že se „baron“ zasebevraždí, se fakt neproslaví! To dělá spousta lidí každý den a … koho z nich znáš? 😅😈 Já nikoho! 🙄🙈

Disraeli

No však jo. Ale to je prostě elkon..

Filip84

Disraeli: A „baron“ má mánii a schizofrenii: to už jiné nebude! 😅

Drap

Takovéto věci by mělo být zytečné nahlašovat. Takové věci porušují nejen kodex, ale i zákony této země. Je to věc a hanba pouze místního admina, že takovéto věci neřeší a nahlášené otázky a odpovědi zřejmě ani nečte.

Tonda Káňa

👍