led

Je podľa vás správne a v súlade s pravidlami tejto stránky, ak sa tu robí volebná propaganda?

Chápem, že mnohých trápi súčasný stav politiky a rozklad spoločnosti v ČR, Európe a vo svete. Ale je podľa vás správne, ak sme denne mimo oficiálnych médií denne „rušení“ pri riešení otázok, ktoré nás zaujímajú, povrchnými jednostrannými útokmi úzko zameranú len na jednu časť politického spektra, bez ohľadu na pravdivosť a skutočnosť vložených informácií.
Donedávna sme tu mali, ako si mnohí pamätáte, nekvalifikovane provokačné otázky na Ukrajinskú krízu, dnes zase na Fialovu vládu a čo príde zajtra?
Akosi niektorí zabúdajú, že sú to práve aj oni, vďaka ktorým sa prehlbuje hospodárska a politická kríza. Nie sú to len politici a nadnárodné firmy, sú to aj tí, ktorí ich podporujú v ich konaní.
Nestačí len kritizovať, ak sami nekonáme tak, ako konať máme aby sme presadili myšlienku pravdy a spravodlivosti, o ktorú sa snažíme.

Aj keď nie som občanom ČR v zmysle Ústavy ČR a príslušných zákonov, trápi ma prístup niektorých jej občanov, aj užívateľov tejto stránky využívajúcich istú „internetovú anonymitu“ v prezývkach, s ich štvavou až GoebelsovskoMac­chiaveliho propagandou proti Českej republike.

Súhlasíte, aby títo agentiprovokatéri mali svojim porušovaním pravidiel o spoločenskej a politickej etike a kódexu „www.odpovedi.cz“ naďalej možnosť „zaberať miesto“ na tejto stránke?
alebo je vám to úplne jedno, hlavne, ak sa máte kde zabávať?
prípadne „nie si občianka ČR a toto je česká stránka, tak sem nelez!“
… máte inú odpoveď…

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozlišila bych Ukrajinu od naší vlády. Ukrajinská krize opravdu nemůže za zdražování a prosazování poblblé zelené politiky. Brusel a evropské vlády se rozhodly uvalit sankce na své obyvatelstvo, a jemu to ještě pořád nedocvaklo.:-) K Odpovědím: není povinnost odpovídat všude a na cokoliv. Proč to nenechat plavat? Jenom jeden génius zde, když nemá co odpovědět, napíše- To mě nezajímá, nebo Nezabývam se blbostmi. Prostě si nemůže pomoct.:-))

Další odpovědi
Filip84

Samozřejmě, že to je zakázáno. Je zakázána reklama, reklama je forma propagandy, reklama politiků, politických stran a hnutí, a podobné zběře, je rovněž reklamou, eo ipso, propagandou.

In čl.1 odst. Zneužití služby Odpovědi.cz: „Poskytovatel služby si vyhrazuje právo zamezit aktivní přístup ke službě Odpovědi.cz uživateli, který zneužije službu k neoprávněným obchodním účelům bez souhlasu poskytovatele služby nebo službu zneužije k reklamním účelům.“

Politika je rovněž obchod, jinak by do toho nikdo nešel, že jo, na co taky.

Ale to mají řešit administrátoři. Aby se jim to, s takovou, tady neproměnilo na pobočku psychiatrické nemocnice.

Ale tak: kdo chce kam …

Drap

Určitě máš pravdu. Takovéto agitování je v podstatě reklama a ta jak známo, je zde zapovězena. S podivem je, že ani čestný člen od roku 2014, který se sám takto zve a honosí tím, si doposud kodex zřejmě nepřečetl.
Faktem ale zůstává, že toto by měl řešit admin, včetně několikanásobných profilů, nesrozumitelnosti odpovědí, zvláště u těch kteří si libují v používání skomolené staročeštiny, jakési podivné latiny a cizích slov vůbec, kterým ani sám pisatel nerozimí a dalších nešvarů-

Dvorní šašek

Názory ať má každý jaké chce, ať je sem klidně píše do odpovědí, diskuzí, ale je pravda, že neustálá agitka připomínající jedno hnutí prostřednictvím x otázek týdně, je už dost unavující. Té politiky, pravda, je tady nadmíru hodně, což je celkem škoda. Sám se snažím to nějak zdravě balancovat, aby zde uživatelé neměli pocit, že jsou na politickém fóru. Bohužel, často ty otázky jsou spíše jen provokační a nehledají své odpovědi. Nejlepším receptem, je otázku případně ignorovat.

Kelt

Ano, naprosto souhlasím. Tato stránka se týká odpovědí na zajímavé otázky. Podle mne, by měla jít každá otázka přes Admina, ten by to posoudil a otázku by pustil, nebo zadržel. Prostě takový filtr. A hlavně by měli být sledováni uživatelé, kteří jsou zde kratší dobu, nebo nejsou minimálně stříbrní. Takoví uživatelé znehodnocují tyto stránky.

zjentek

Nevím, o čem celý váš příspěvek je, ale v hlavě mně pomalu začíná hlodat brouk Tomiohlodák 🤷‍♂️

rrihamirek1

A opet si na mne nekdo nahani bodiky. Opakuji, ukazte mi a citujte, kde je v kodexu zakazano vkladat otazky na politicke deni. Pokud na kazdou mou otazku vzniknou tri dalsi, ve zneni byla jeho otazka dobra, byla jeho otazka v souladu, je potreba tu mit takove otazky, tak tu bude stokrat vetsi zahlceni, jen aby si na mne nekdo nahnal bodicky.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Nie, bola skrytá strieborným uživateľom. Ak si všimnete tento rok začali byť skryté viaceré odpovede a otázky týkajúce sa „nespratníkov“ ako by som ich jemne nazvala v zmysle neporušenia platných zákonov.

Filip84

led: Aha, no, dobře: pokud jí ale skryl stříbrný uživatel, tak by se ta otázka měla buďto vrátit, po kontrole administrátorem, no a nebo by Ti měl přijít email, že byla smazána administrátorem, a v tom emailu je uvedeno, z jakého důvodu.

To Ti neposlali, ten email?

led

email vám pošle automat okamžite po skrytí príspevku užívateľom, za predpokladu, že ide o skrytie len vášho príspevku. Ak nahlasovateľ skryje otázku, oznam dojde len autorovi otázky a ostatným, ktorí odpovedali, diskutovali už žiadny oznam nepríde. Toto bol princíp samolikvidácie nežiadúcich príspevkov strieborným autorom otázky, takže nikto sa nedozvedel prečo tieto pre autora nevhodné reakcie užívateľov a miesto toho sa zjavila „panensky čistá“ nezodpovedaná rovnaká otázka, na ktorú okamžite prispeli spriaznenci autora.
Naozaj vymakané, s takýmto javom ste sa vo svojej praxi nestretli?
Keby nešlo o klasický podvod a zneužívanie užívateľsky nejasných pravidiel, ani by som sa neozývala. ale podvod, nech je v akomkoľvek krásnom a vypratom obale ma hnevá.

led

oprava môjho prechádzajúceho textu vyššie „nikto sa nedozvedel prečo tieto pre autora nevhodné reakcie užívateľov a miesto toho sa zjavila "panensky čistá“ nezodpovedaná rovnaká otázka, „
má byť :
"nikto sa nedozvedel, prečo tieto pre autora nevhodné reakcie užívateľov zmizli a miesto toho sa zjavila "panensky čistá“ nezodpovedaná rovnaká otázka"

práve z takejto činnosti som podozrievala užívateľa „hapiky“ ako som už písala nedávno,

Filip84

No, hapiky a tady tento takyčlen, to je jedna a tatáž osoba. Stejně za tím stojí jeden zdejší, docela aktivní, zlatý člen, jehož ještě není pravý čas odhalit coram publicum; nikdo by nevěřil, a draze by zaplatil ten, kdo není v tu věc zasvěcen.

Jo, tomuhle já rozumím: pokud mně, jako odpovídajícímu, někdo nahlásí odpověď, ta odpověď je okamžikem nahlášení neviditelná, akorát jsem nevěděl, že ten email mi pošle automat, protože v tom emailu je, že odpověď byla odstraněna administrátorem stránek.

Dobře, to je odpověď. Ale teď, dejme tomu, jsem položil otázku, ta otázka tam je, jsou u ní dvě odpovědi, a ten nejmenovaný „stříbrný uživatel“ mi jí nahlásí. V tu chvíli je otázka skryta, to já vím, a mně přijde email od automatu, že byla odstraněna administrátorem, a těm dvěma, co mi na tu otázku odpověděli, nedojde nic.

Tohle já všechno vím. Ale co nevím je, jak víš Ty, že Ti tu otázku skryl – ten nebo ten – stříbrný / zlatý uživatel, a nikoli právě administrátor serveru? To nevím! 🙂

led

Podľa jeho reakcie. ale práve preto po skúsenostiach na tejto stránke, nemenujem predpokladaného vinníka. Ale… okamžite schovať, nie odstrániť nahlásený príspevok môže len „strieborný“ a „zlatý“ užívateľ. Ak by to urobil admin, napísal by mi.

rrihamirek1

Samozrejme.

Filip84

led: Jedna věc je, případná, politická propaganda. To je jasné.

Jiná věc je, že v tomto případě nejde vůbec o nějakou politickou propagandu, to je jenom zástěrka.

Pořád je to to samé dokola: jeden blb národný jakože Wlastenz und Nationalist, pro SPD, hater, druhý MUDr. Paznechtová, jakože lékař hater, bojující proti fastfoodům, cukru, jakožto „bílému jedu“ atp. Třetí das Žoliiík, jakože náctileté lesbické „to“, bojující za práva lesbo a „to“ individuí. Čtvrtý účet je sufražetka – FEMINISTKA, který tady na všecko a na všecky křičí, k smrti nenávidí chlapy, no a tak vůbec. Pátý jakože pro ukrajinský hater hapiky, který tady „báječnými“ otázkami typu: „Je báječná zpráva, že na Ukrajině už taky konečně budou jezdit tramwaye?“ „bojuje“ za všecky Ukrajince. A tak by šlo pokračovat.

Kdyby to byl opravdu nějaký národní blbec, nebo jenom nějaká poťapaná praktička v pensi, co se nudí, nebo něco podobného, no tak by byl. Ono takový Jirka, nebo Rokio, taky „umí“, ale prostě jsou to pacienti s hlavou a musíme být tollerantní k nemocným lidem.

Tady jde o to, že ona, nebo on, co stojí za tímto trollením, se těší z toho, že vyvolává svár, těší se z toho, jak ho pořád někdo napomíná, snaží se ho vzdělat atp. Je to taky, samozřejmě, případ pro psychiatra, to je bez debat, no ale „jinak“.

rrihamirek1

Tak pro me napominas, kdyz se z toho tesim? A nektere zminene ucty, jsem tu ani nikdy nevidel, tak nevim, co tady hlasas, ze te bavi psat takove elaboraty o nicem a jeste s krivym obvinenim…

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Filip, dajú sa použiť aj „nežnejšie“ výrazy. Ako kedysi povedal jeden starý kantor, keď žiak nebol pripravený, alebo použil nadávky „Ty démante nebroušený“, čo bola od neho strašná nadávka. Diamant totiž získava svoju cenu až brúsením.

Filip84

led: Ano, to je pravda! 🙂

Ametyst

Pokud se dělá politika i z vydechovaného vzduchu, je jen dobře, že ta ty kraviny někdo upozorní. Hloupí politici se rozhodli poslouchat nejslavnější záškolačku na světě, a ta jim přikázala nebýt v klidu, tak si to hojí na nás.

rrihamirek1

Reklama a obchodni sluzby to nejsou ani nahodou. Je mou POVINNOSTI uvest zdroj, pokus pridavam obrazek, nebo mem. Takze tento zdroj uvadim. Az tady budu psat kupujte mydlo AVON, pujde o reklamu.

led

rrihamirek1, mám naháňať body? Načo? Ja ich nepotrebujem naháňať, alebo sa tu zavedie „diamantový užívateľ“ s viac než 1000000 bodmi? to sa mi neoplatí a na také voloviny čas nemrhám.
Ozaj, trafiť hus bez zbrane a mierenia sa často nepodarí 🙂

rrihamirek1

„Opakuji, ukazte mi a citujte, kde je v kodexu zakazano vkladat otazky na politicke deni.“ = Bez odpovedi a citace.

led

rrihamirek1 ga ga ga
otvorte zaslepené oči a pri čítaní pravidiel premýšľajte.

rrihamirek1

Aha, takze odpoved nemate a je to jasny, pouze lacine vykriky.

Dvorní šašek

rrihamirek1: Zakázané to není, ale ruku na srdce, zajímá tě vlastně i něco jiného? Stejně se zde politickými otázkami nic nevyřeší, každý si nechá svůj názor. Když položíš otázku ve stylu, že tahle vláda by měla podat demisi na základě naprosto pochybných bodů (jako například, že za současnou GLOBÁLNÍ drahotu může Fiala), tak je to spíše tapetování webu, než snaha aspoň navodit nějakou normální diskuzi. Když člověk prostřednictvím otázek spíše chce vyvolat konflikt, tak pak se nemůžeš divit, že jsou lidé tady už tím znechucení. Mně je to tak nějak jedno, i kdybys to dělal od rána do večera a psal, jak je Okamura skvělý, ale není od věci se sám zamyslet nad tím, jestli je to ještě únosné a zda sis nesplet tak trochu web, který slouží primárně k poskytování rad a názorů na praktické věci. To není v rozporu sem tam hodit téma do diskuze (i politické) nebo zeptat se na něco vtipného.

rrihamirek1

Bohuzel situace je takova, ze obcane stale nevidi a neslysi, co fialova petidemolice provadi. Proto je potreba na to upozornovat. A neptam se jen na politiku, ptam se na pokrmy, cinnosti, chalupareni,zbrane, krimi pribehy, rum,…

Dvorní šašek

Hele, která vláda reálně byla a je dobrá? Z principu se na vládu nadává, ať už udělá cokoliv, tak to prostě je. Neříkám, že všechno, co činí, je dobře, ale já nevím, co jiného by se za takové situace mělo dělat? Taky nejsem nadšený z té silné probruselské agitky (zejména u jedné vládní strany mě to trochu štve, protože se prezentuje jako euroskeptická, takže by měla vnášet i kritické body), ale musím u sebe dělat kompromisy. Jde o to, že vyčítáš vládě něco, na com minimální vliv. Krize je všude, všude se globálně zdražuje (Ukrajina, Green Deal). Hledat spasitele, který odvrátí krizi a zajistí lidem spokojený život, to už tu bylo.