Avatar uživatele
Alesh

Je to to, co si myslím? 😉

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/102468

Takže to tu pomalu můžeme všichni zabalit, ne? 😉

P. S. Myslím tohle: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/ChatGPT

Upravil/a: Alesh

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Roman71, Filip84 před 461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jo, tak už chápu, proč ten profil odpovídá, jak jehovista zkřížený s učitelkou češtiny na prvním stupni. 🙄🤦‍♀️

Proč zabalit? Stačí to ignorovat, problém vyřešen, harmonie obnovena.

Na moje otázky stejně nebude odpovídat, a když, tak z cesty, protože mi nebude rozumět. To by mu trvalo tak 1/2 roku, aby vůbec pobral slovní zásobu, kterou ale on nebude s to zpracovat podle významů v rozličném kontextu.

Třeba teď, na ten plebsův dotaz skrze jaderné války mezi RF & Ukrajinou odpověděl vyloženě z cesty, sakra, takové korporátní pindy si může strčit do zadnice! 😡

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Myslím, že to na 90% není TO, ale jen si někdo na TO hraje 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

A kdo má vědět co si myslíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Tak ja uz jsem si jedne jeho odpovedi vsimla a byla mi dost podezrela.
Navic je tu mesic a ma uz zlatou medaili (nebo jak se tomu rika)

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zřejmě ano, ale ještě to nebal. 😄
Za mě vede v odpovědích humor. Umělá inteligence může mít údajně sice smysl pro humor, ale zatím se to příliš neosvědčilo.
V čem je právě umělá inteligence špatná, je pochopení kontextu. Ale pozor, umělé inteligence mají ve slovní zásobě i vulgarismy, jelikož se většinou učí na datech, pocházejících od lidí. 😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Je to chat bot s A.I. „pod kapotou“. O tom není pochyb.
Něco podobného jsem minulý rok testoval. Dá se s ním celkem slušně bavit na různá témata a umí kultovovaně odpovídat, což oceňuji. Rozhodně bych to nebalil 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Může za tím být normální živý člověk, který má přehled a spisovně odpovídá. Pochybuju, že by Odpovědi.cz něco takového zavedli, když doteď má web mnoho much.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No tvl to si děláš… A vlastně noaco (na mě stejně nemá). 🤨

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Pepa: To je klidně také možné! 😀

Avatar uživatele
Mravenec

Nezapomeň, už tu byla falešná lékařka, falešní učitelé, falešná feministka, falešné TO (žolík), atd. atd. atd. 😂😂

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: Ano, nicméně falešná lékařka, MUDr. Pizdová z Kundích Pysků, nebo jak se ten klon našeho trolla jmenoval, stejně jako ta falešná sufražetka, která tady, čas od času, ještě zaskočí, no a stejně tak das Žolíiik, a stejně tak Blb národný (rrihamirek) a Blb nábožný (Standa Macek) byli všecko klony jednoho trolla.

Ono není těžké odhalit falešnou lékařku, když si ten Trottel vybere jméno, kterým se honosí jeden jediný absolvent lékařské university ženského pohlaví, kterému je k sedmdesátce, všecky medicínské živnosti má X – XX let ukončené a troll se presentuje, že byl ve státní svátek v ordinaci (ordinace jsou ve státní svátek zavřené, že, ve státní svátek může být na pohotovosti, nebo v nemocnici, ale ne v ordinaci). U sufražetky už se na nuance nepamatuju, ale taky se to profláklo docela zřetelně. Blb národný je jasný a Blb nábožný se také proflákl docela snadno a rychle.

Falešné učitele já nepamatuju, pamatuju toho Zemana, a ten je tak 50÷50, nemohu říct, každopádně ale do profilace těchto individuí nezapadal. Jestli to byl troll, tak ale někoho jiného, nebo alterega. 😅

Simulovat umělou inteligenci není až tak easy, ovšem pro nějakého vysoce vyspělého člena Československého klubu autistů to až takový problém nebude, to zase ano! 😂😂😂

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Jakou „zlatou medaili“ myslíš? Je normálně „registrovaný“, což odpovídá jeho „úchvatným“ 6 bodům, míníš-li toto.

Avatar uživatele
Filip84

Dvaceti pěti násobná odpověď, to je nejvíc, to je „kvalita“, i s robotem! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

Avatar uživatele
Mravenec

To je vostrý. 😂😂

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: A pročetl jsi si ty jeho odpovědi a příspěvky do diskuse? Za tím živý člověk Sicher nebude, sakra, zlatý Blb nábožný (Macek) a Blb národný, ti taky mleli podobně z cesty, ale ne až tak! 🙄😅

Avatar uživatele
Mravenec

Rozklikl jsem původně jen jednu odpověď, u dotazu od Zjentka na filmy.

Avatar uživatele
Mravenec

Aha, už koukám. Ale je to divný, opravdu pochybuju že by administrátoři toto chtěli.

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: Za prvé, nikdo přeci netvrdí, že to je od adminů, sakra založit si účet s robotem může kdejaký hacker, prostě to může být nová „úroveň“ trollingu.

Za druhé, Ty dokážeš odhadnout, co tady admin/i „chtějí“? Vždyť jsou jak z jiného světa: namísto, aby to tady odtrollovali, tak řeší, že df napsal do otázky „penis“, ale že – třeba – Lgee (zjevný troll!), nebo Rokiové, tu obvykle melou úplně z cesty, to je ok.

Ty od nich něco smysluplného čekáš!? 🤦‍♀️😂😂😂

Avatar uživatele
zjentek

Jak „Rokiové“? Koho tím myslíš, krom samotného Rokia??? Pls vysvětlit.

Avatar uživatele
Filip84

Rokio I. Kauflandský, pán z a na Znojmě, je snad jasný. A JirkaF, ne, je Rokio II. Modrý. To používám už docela dlouho, jako. 🤦‍♀️😅

Avatar uživatele
Mravenec

Smutná pravda😀

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

A co si myslíš, že to je? Sorry, možná jsem takto poněkud natvrdlý, ale já to z Tvého dotazu nepochopil! 😅

Avatar uživatele
Alesh

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/ChatGPT

Nový příspěvek