Avatar uživatele
Kryšpín

Je V. Klaus st. proruský sluha a dezolát, či nikoliv?

K 28 říjná má názor. Nechceme to slyšet, ale Mnichov byl důvodem Evropského vývoje a později Stalinova područí.
Podle mého jak jsem názor V. Klause st. pochopil za vývoj může Německo, Francie, Anglie a Itálie což jsou nyní v Evropě naši nejlepší věrní přátelé.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nie. V. Klaus st. nie je v žiadnom prípade proruský sluha a dezolát, ale je to realista, ktorý vníma hrozbu vojnového stretu dvoch hlavných súperov. Nie, nejde o Rusko a Ukrajinu, alebo Izrael a Hamas, tie sú podružné, ale o vládu kapitálu Ruska a USA.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Obecně jsem zaznamenal „moudra“ politických důchodců (jako Klaus, Tlustý). ale PO BITVĚ je snadné být generálem. Ovšem když ONI SAMI měli ukázat, co v nich je (a na rozdíl od mnohých jiných tu možnost MĚLI!), tak se VŮBEC nepředvedli. Inu co dodat, dnes si neseme důsledky jejich (+ Zemanovy a spol.) „politiky“. Tudíž mě nezajímá, co si soukromně pindají dnes, kdy to bez ohledu na pravdivost již nemá význam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Záleží pouze na tom, kdo to hodnotí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Žádní přátelé, natož věrní, to nikdy nebyli, nejsou a nebudou. Mají u nás jenom své vlastní zájmy, a Fialovci ap. jim to jen hloupě usnadňují v podřízeném pravoúhlém předklonu. Jejich zájmem např. bylo rozšířit svá odbytiště pro druhořadé výrobky, tak padla železná opona. Vždycky pro ně budeme jen ušmudlánci z Východu.
Václav Klaus má pravdu, a nikdy nebyl proruský.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Některými je mezi ně zařazován:

https://neovliv­ni.cz/zebricek-cechu-kteri-slouzi-putinovi-vaclav-klaus/

https://cnn.i­prima.cz/klau­suv-nazor-je-pitomy-rika-zdechovsky-valku-vyprovokovala-uchylnost-ruskeho-rezimu-372517

https://www.fo­rum24.cz/putin-zradil-klause-a-ten-narika-jak-jsou-leta-jeho-snah-zmarena-mohl-to-cekat/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Aliendrone: Klausovi je nutné přiznat prozíravost, se jakou pochopil, že se se Slováky nelze dohodnout. V tu dobu se krvavě rozpadala Jugoslávie i Sovětský svaz. Zde to šlo naštěstí v klidu. Havlovci, Pithartovci by se handrkovali dodnes, a tratily by oba národy.

Avatar uživatele
aliendrone

Ametyst>>> Nezpochybňuji zásluhy Klause staršího, venkoncem to byl asi nejlepší premiér po sametové tragifrašce. Jen mi nepřijdou dostatečně významné, aby vyvážily způsobená negativa (např. „opoziční smlouva“). Souhlasím, že echtovní pravdoláskaři by byli MNOHONÁSOBNĚ HORŠÍ katastrofou.

Ale to víš, jsem aliendrone a NIC mi není natolik dobré, aby to nemohlo být LEPŠÍ. A to vztahuji i sám na sebe, kde to má zvláště hořkou pachuť, protože i když něco dělám s maximálním úsilím a snahou o co nej výsledek, tak pravidelně přijdu na to, jak to udělat ještě lépe VZÁPĚTÍ POTÉ, co je hotovo. Aneb životní PROKLETÍ aliendrona. 😕

Avatar uživatele
Ametyst

Aha, jasně, takto je s politiky.
Co může být dneska lepší! Všechno. Jsi asi jeden z mála, kdo nerezignoval na kvalitu. 🙂 Buď na sebe hodný, a opatruj se.

Nový příspěvek