Alesh

LOL… takhle jsou naučení, odpovědět rychle a přesvědčivě, jinak to může být klidně kravina. Takhle to občané očekávají.
Jinak je to dost smutný. 🙂

Další odpovědi
Rys95

To je na okamžitou, ale opravdu okamžitou rezignaci!

Dochy

Nechává mně to klidným. Takhle je to vytržené z kontextu a není jasné jak moc na tom těm lidem záleželo a jak velký tlak byl na rychlou odpověď. Z hlavy bych to také nevěděl a musel bych si to spočítat (i když i z hlavy bych byl schopen si to zjistit přesně) A to matematiku (a zvlášť tu „selskou“) považuju za svou silnou stránku.
Proč řešíte takové ptákoviny?

Pepa25

Z vysílání Primy bych fakt nic nevyvozoval. Stanjura je slabý ministr hlavně odborně, je to politická nominace, ideální ministr financí by byl někdo jako je L. Niedermayer.

Rokio

Ano, je to špatné. Je mi z toho nanic.

Kepler

No to je teda fakt sranda. Že bychom je to naučili v exponenciálním vyjádření? Ale ne, to by už na ně bylo moc.

led

Je pravdou, že EU 500 miliárd = US 500 bilion. Tak sa nedivte dezorientácii kandidáta na ministra financií. Musí si dávať pozor na vyjadrovanie, keď podáva správu pred EU komisiou a pred americkými pánmi. Tak nechcite od neho, aby počítal aj koľko núl sa tam vojde. „Nejaké drobné nuly hore dole… hlavná je výška mojich kont v bankách“

Problém je, že my počítame 500 000 000 000 ako 500 miliárd a mudrci z USA povedia 500 biliónov, čo v našom európskom poňatí znamená 500 000 000 0­00 000 a nie je problémom tento mikrodetail rozoznať ani pre nášho bezdomovca na rozdiel od makroekonóma.

Rys95

Niedermayer? Ten levičák?