Avatar uživatele
Alesh

Kdo je momentálně nejlepším léčitelem v ČR?

Nedávno jsem četl článek o Boženě Kamenické, ale ta je dávno po smrti. Tak mě napadlo, kdo umí diagnostikovat a léčit zdravotní problémy, kdo je teď v ČR nejlepší nebo jeden z nejlepších?

Zajímavá 0 před 379 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Jan Saavedra léčí metodami podle mexických Indiánů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Zdeněk Krause z Trutnova, nebýt jeho, už bych možná byl i párkrát mrtvej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Nejlepší léčitel je zdravá strava a pravidelný pohyb.

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Božena Kamenická byla super, také jsem se u ní léčil, je to více než 40let. Dostal jsem od ní bylinkový sirup a čaj. Měla u lidí respekt a nebylo snadné se k ní dostat. Každý den od rána stálo mnoho lidí na schodišti až k jejímu bytu a čekali jestli je přijme. Kdo měl štěstí, mohl se i objednat. Říkalo se, že kdo kouří, nebo pije kofolu, toho hned vyhodila. Říkávala že kdo si vědomě sám zdraví ničí, toho léčit nebude. Léčila mnoho známých osobností a jejich fotky měla pod sklem na psacím stole. Vzpomínám, že jsem tam zahlédl třeba fotku Josefa Kemra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Ministr zdravotnictví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spartaboy

Nejlepší léčitel je láska, radost, smích a klid. Tomu se žádné cvičení a zdravá strava nemůžou vyrovnat. A je to prokázáno. Raději klid a lásku než nějaké sportování, zdravou stravu a do toho velký stres a trápení. Dodnes nepochopím proč lékaři nemůžou předepisovat klid a harmonické vztahy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Není jednoduché určit, kdo je momentálně „nejlepším“ léčitelem v ČR, vzhledem k tomu, že medicína je velmi široká oblast a každý lékař se specializuje na různé oblasti či nemoci. Tedy někdo může být nejlepší v kardiologii, někdo v onkologii atd.

V určitých oblastech jsou ale známy některé osobnosti. Například v oblasti kardiochirurgie je to doc. MUDr. Jan Pirk, DrSc., který je považován za jednoho z nejlepších kardiochirurgů v ČR. V oboru neurologie má velmi dobrou reputaci MUDr. Robert Jech, Ph.D. Co se týče onkologie, tak tady zase vyniká prof. MUDr. Jiří Mayer, CSc., MBA.

Prosím ale mějte na paměti, že tyto informace mohou být subjektivní a hlavně se mohou měnit. Nejlepší lékař je také ten, kdo nejlépe rozumí konkrétnímu zdravotnímu problému pacienta a ten, s kterým si pacient nejlépe rozumí a dovoluje mu se cítit v bezpečí a pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Spartaboy: Je to jednoduché: pokud by se lidé starali a pečovali o sebe, lékaři by ostrouhali a žádný byznys by nekvetl. Ve zdravotnickém systému se musí točit velké prachy, aby těm správným přitom něco zůstalo za nehty.

Avatar uživatele
Ametyst

Plebs: Ano, ten opravdu vyléčí všechny z iluzí.

Nový příspěvek