Rokio

Kolik bych měl bodů a kterou bych měl medaili na tomto webu, kdyby se moje opakované dotazy nepočítaly?

Prostě bych ztratil body za otázky, které se opakují.

Myslite si, že by to pak alespoň stačilo na stříbro (5.000 bodů)?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Co by kdyby – jak to máme vědět? Analýzu na to dělat přece nebudeme. ;)
Když tě to zajímá – zkus si to spočítat sám (neb nikoho jiného to asi nezajímá. Ty jen chceš nějakou tu interakci, a aby to ostatní zajímalo). :P
Nebo zkus AI, třeba bude vědět.

Co kdyby se tu dávaly disliky? To 😜 nechceš. Podle mě už bys byl rekordně umínusovaný (tak 380 000 bodů dole). Každá aktivita, tak mínus 20 (a že si dost aktivní ;), průměrně spíš tak třicet – u některých by bylo o dost víc. 😅 Mínusový král (ale možná si až tak levej, že ani zde bys nebyl první – konkurence by se našla, ehm.. zjentek). 😅😅

Další odpovědi
michalds

Měl bys méně bodů. Možná na stříbrného uživatele. Hlavně pokládáš zbytečné otázky a děláš tím živnou půdu zakomplexovaným uživatelům typu Filip84, kteří si pak na tobě honí ego. Zbytečně zahlcuješ Odpovedi.cz.

Filip84

Těžko, měl bys úplný hovno.

Za co, za ten cca jeden rozumný dotaz za 14 dnů až měsíc? A to jenom někdy? Za to bys měl leda tak prd.

elkon

Potřebuješ už nutně cvokaře. Chováš se nemožně. A otravuješ.

Kelt

Tobě se opakují všechny otázky, když je čtu, tak šílím. Představ si, že nemáš žádné body. Extrém.