Rokio

Končí člověk nedobrovolně na psychiatrii spíše kvůli tomu, že je nebezpečný sobě, nebo jiným?

Na tohle jsem se ještě myslím neptal.

Promiňte, že zase otravuji s cvok dotazy, ale prostě mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
Drap

Může platit obojí-

Další odpovědi
jirka F

Nevím nerozhodoval jsem tenkrát o tom. Rozhodli doktoři pak jsem byl hospitalizován 2 měsíce na psychiatrii na uzavřeném oddělení asi týden až 14 dní poté tam volali z otevřeného oddělení že by mně chtěli tak jsem šel na otevřené oddělení. A po dvou měsících jsem byl propuštěn z psychiatrické nemocnice.

Syd

Viděla jsem dva lidi těsně před hospitalizací a jedna byla nebezpečná sobě, a až když si pro ni přišli, tak i ostatním, a druhá primárně jiným. Ale kromě nebezpečnosti tam byl taky důvod, že měla těžkou mánii a potřebovala silný léky a to prej nejde dělat ambulantně, protože netušej, jak na to bude reagovat – aby jí neoddělali nebo jí to naopak ještě nezhoršili, proto se prej takový úpravy musej dělat za mřížema.

elkon

Od toho máš svého cvokaře, toho se ptej na všechno kolem toho.