jirka F

Má u mně cenu vstupovat do manželství nebo co hůř mít děti?

Včera mně teta, ale dala za pravdu že je u mně nemožné vstoupit do manželství nebo mít děti protože bych to nezvládl a ještě by po mně děti podědili nemoce.Můžu si jen třeba najít kamarádku maximálně přítelkyni.

Nejlepší odpověď
Filip84

Co zase řešíš!? 🙄🤦‍♀️

Vždyť chceš být ženskou, ne? Tobě vážně jebe! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Musíš furt něco řešit? Beztak vyřešíš leda tak hovno. 🤦‍♀️🤪

Další odpovědi
elkon

Řešíš nesmysly. Zdá se, že jsi nevyzrálá osobnost. Až bude čas, vše se srovná. Ale nezabývej se hloupostmi. Nejlepší bude, když si pro začátek najdeš nějakou kamarádku, přivede tě na jiné myšlenky a pak se uvidí. A co se dětí týká, děti jsou radost a když jsou dobře vychované, tak máš jistotu, že ve stáří nebudeš sám.

df

To musíš vědět sám. Zkus to a uvidíš. To musíš zažít. Pak budeš vědět, jestli ti to vyhovuje. Jiný člověk nemůže vědět, co by ti mohlo vyhovovat. Nežije v tvém těle

zjentek

A tak si to tak neber, Jiříku, třeba je teta jen šíleně nešťastná 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Ještě drobná poznámka k odpovědi elkoně. Ve skutečnosti to bude tak, že s vhodným protějškem nepřijdeš na jiné myšlenky, ale vykouří ti ty tvoje z hlavy! Ano, tak je to, Jíříku, ve skutečnosti. Ona(on) ti později myšlenky vykouří! 💁‍♂️

Pepa25

Pokud někdo něco nezvládne teď, neznamená to, že to nezvládne v budoucnosti. Musí ale na sobě zapracovat a ne jen fňukat!

cappuccino

Proc uvazujes o vstupu do manzelstvi kdyz:

  1. nemas zadnou holku
  2. chces se stat zenou?
  3. sam jsi jeste dite

Filip84

Seš lesba? 😃

Filip84

To nevíš, že se dvě ženské u nás nemohou sezdat? 🤦‍♀️🤪