Avatar uživatele
jirka F

Má u mně cenu vstupovat do manželství nebo co hůř mít děti?

Včera mně teta, ale dala za pravdu že je u mně nemožné vstoupit do manželství nebo mít děti protože bych to nezvládl a ještě by po mně děti podědili nemoce.Můžu si jen třeba najít kamarádku maximálně přítelkyni.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 37 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Co zase řešíš!? 🙄🤦‍♀️

Vždyť chceš být ženskou, ne? Tobě vážně jebe! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Musíš furt něco řešit? Beztak vyřešíš leda tak hovno. 🤦‍♀️🤪

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Řešíš nesmysly. Zdá se, že jsi nevyzrálá osobnost. Až bude čas, vše se srovná. Ale nezabývej se hloupostmi. Nejlepší bude, když si pro začátek najdeš nějakou kamarádku, přivede tě na jiné myšlenky a pak se uvidí. A co se dětí týká, děti jsou radost a když jsou dobře vychované, tak máš jistotu, že ve stáří nebudeš sám.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

To musíš vědět sám. Zkus to a uvidíš. To musíš zažít. Pak budeš vědět, jestli ti to vyhovuje. Jiný člověk nemůže vědět, co by ti mohlo vyhovovat. Nežije v tvém těle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A tak si to tak neber, Jiříku, třeba je teta jen šíleně nešťastná 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Ještě drobná poznámka k odpovědi elkoně. Ve skutečnosti to bude tak, že s vhodným protějškem nepřijdeš na jiné myšlenky, ale vykouří ti ty tvoje z hlavy! Ano, tak je to, Jíříku, ve skutečnosti. Ona(on) ti později myšlenky vykouří! 💁‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Pokud někdo něco nezvládne teď, neznamená to, že to nezvládne v budoucnosti. Musí ale na sobě zapracovat a ne jen fňukat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Proc uvazujes o vstupu do manzelstvi kdyz:

  1. nemas zadnou holku
  2. chces se stat zenou?
  3. sam jsi jeste dite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Seš lesba? 😃

Avatar uživatele
Filip84

To nevíš, že se dvě ženské u nás nemohou sezdat? 🤦‍♀️🤪

Nový příspěvek